Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona w html - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Strona w html (/Temat-Strona-w-html-82747)



Strona w html - Golona - 29-12-2013 18:58

Mam takie pytanie, możliwe, że ktoś się będzie orientował. Ostatnio stwierdziłem, że tworzenie stron na gotowych szablonach jest spoko ale można by zrobić coś swojego Smile i praktycznie wszystkie potrzebne informacje co i jak się robi gdzieś znalazłem, już nawet powoli mi idzie z php, lecz nigdzie nie mogę znaleźć jak zmienić jeden mankament.

Mianowicie jak stronę w html wgra się na serwer i przemieszczam się między podstronami to w wyszukiwarce mam coś takiego nazwastrony.pl/podstrona.html

i ten cały html mnie strasznie drażni ktoś wie jak to usunąć, ale oczywiście żeby działało Smile


RE: Strona w html - Madroxx - 29-12-2013 19:20

Najlepiej to przez .htaccess ale przy Twoim poziome wiedzy to sobie to pozostaw a później do tego sam dojdziesz impreza


RE: Strona w html - barto - 30-12-2013 19:52

Dokaldnie tak jak przedmówca Wink spokojnie się rozwijaj i dojdziesz do tego. Jeśli jednak jest to dla Ciebie niezbędne, pogoogluj o .htaccess


RE: Strona w html - ddww - 30-12-2013 20:15

Przecież to jest bardzo prosta sprawa z htaccess, wystarczą dosłownie 3 linijki i gotowe. Później w php sprawdzić co jest w GET i użyć prostej instrukcji warunkowej. Ogólnie ~ 1 min. roboty więc nie wypisujcie bzdur.

Poza tym w internecie są tysiące przykładów jak to zrobić i to nawet w języku PL


RE: Strona w html - Golona - 30-12-2013 21:23

Na pewno poczytam dzięki za odpowiedzi Smile