Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metin2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Metin2 (/Temat-Metin2-82732)

Strony: 1 2


RE: Metin2 - LordBeaK - 30-12-2013 12:13

Ej wszystko niby ok pobrałem grę z torrentów wszystko dziala ale jak się chce zalogować to mam " zostaniesz połączony z serwerem" przez jakieś 20 minut a potem jest błąd. Pasy są dobre. O i jeszcze na tej klawiaturce ekranowej nie ma liter ani cyfr.


RE: Metin2 - bolo9797 - 30-12-2013 12:27

To z jakiego ty roku pobrales gre ?? Logowanie sie rozni w wersji z 2011 a 12 . Z 2012 logowanie nie potrzebuje "pongu" , wiec nie jest potrzebny do laczenia z serwerem.


RE: Metin2 - lodzik496 - 30-12-2013 18:43

Z tego co widzę gówno wiesz o tej grze i chcesz na niej zarabiać. lol


RE: Metin2 - LordBeaK - 30-12-2013 22:41

Wiem o niej troche bo grałem jak miałem 8 lat. Jakoś do 12. Więc ogarniam o co w tym chodzi wiem jak zarobić yang i szybko expić. Ale nigdy nie miałem problemów z pobraniem więc nie wiem co jest nie tak.


RE: Metin2 - Icek - 30-12-2013 23:12

usun pliki root i syserr Smile
Potem uruchom przez tego kurczaczka
Jak nie pomoze to napisz pw to ci powiem co trzeba zrobic ^^ I podstawa to wklej blad jaki wyskakuje
Koxy co twierdza ze da sie zarobic na priv to pozdrawiam serdecznie i pytanko do wasBig Grin nazbieraliscie chociaz na krate browara w miesiac? Big Grin

Znam ludzi co wybudowali dom z zarobku na pl ^^ Teraz to juz nie tak oplacalny biznes jak kiedys ale mozna wyciagnac te 2+ tys


A tak wql nie pobiera sie metka z torentow bo nie wiadomo co to
pobierz z metin2.pl i tyle


RE: Metin2 - bolo9797 - 30-12-2013 23:18

Sa osoby co na privach tez maja po 1-2k . Na pl teraz strasznie lapia osoby ktore sprzedaja na allegro.


RE: Metin2 - LordBeaK - 30-12-2013 23:26

Ale właśnie ze strony metin2.pl nie mogę. I to mnie denerwuje. Ok zrobię jak proponowałeś Smile


RE: Metin2 - Icek - 31-12-2013 00:30

Tutaj masz link do patchera calego od gameforge....
Jest do Aiona (aion sie nie pobierze) ale jak wejdziesz w zakladke metin2 to tam pobierzesz Smile Tak czy tak musial bys to pobrac od nich ^^
Pobierze sie all i zainstaluje i grasz Big Grin
http://adf.ly/bPwvQ

@bolo9797
Co do priv to watpie... Moze na palcach u dwoje rak policzysz takich ze wszystkich serwerow


Pomoglem? Reput prosze ^^