Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miner na USB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Miner na USB (/Temat-Miner-na-USB-82724)

Strony: 1 2


Miner na USB - bonusik - 29-12-2013 12:25

Cześć! Przeglądając allegro z ciekawości, przeglądając koparki natknąłem się na urządzenie "Asic Miner USB Erupter" w cenie 55zł o mocy obliczeniowej 336MH/s. Jak działa to urządzenie? Podpinam do komputera i ono wykorzystuje w jakiś sposób komputer? Czy samo kopie, a komputer wykorzystuje do łączenia z siecią? Ja wczoraj odpaliłem GPU miner, na swoim komputerze z kartą graficzną GTX670 i wyciągnąłem ~95MH/s.


RE: Miner na USB - full2000 - 01-01-2014 20:30

Dołączam się do pytania. Może ktoś z forum miał do czynienia z tym urządzeniem? Huh


RE: Miner na USB - szymon_AXI - 02-01-2014 23:47

bonusik mogłbyś dać linka do tych erupterów za 55 zł ?


RE: Miner na USB - Czesky - 02-01-2014 23:51

Podeślij link na PW, z chęcią zapoznałbym się z takowym minnerem. Wink


RE: Miner na USB - szymon_AXI - 02-01-2014 23:54

Ja też poprosił bym link na PW do tego Wink


RE: Miner na USB - sylwu - 03-01-2014 13:43

Te eruptery kopią tylko krypto oparte na sha256 (np btc). nie opłaca się w to inwestować


RE: Miner na USB - Logger14 - 03-01-2014 15:13

Na linku w mojej sygnaturze macie dużo tańszą moc a na dodatek zawsze włączoną. Could mining.


RE: Miner na USB - szymon_AXI - 03-01-2014 22:23

No jeżeli te eruptery są po 55 zł to moc z cex.io wcale nie była by taka tańsza.


RE: Miner na USB - Eminey - 03-01-2014 23:20

To, o czym on pisze, to byla aukcja, gdzie sprzedaly sie i tak sporo drozej (bo chyba o tej samej mowimy).

Na allegro cena od 100zł w gore. Plus czas wysylki.

Tu jest troche taniej:
http://allegro.pl/asic-miner-usb-erupter-bitcoin-i3833210493.html
Ale jeszcze kilka dni do konca.



Jak dziala? Zastepuje karte graficzna. Ma spora moc obliczeniowa, a pobiera malo pradu.
Tyle tylko, ze takie usb moze sluzyc tylko do kopania 1 typu kryptowaluty. Tym samym jak stopien trudnosci wzrosnie, to nie ma co z tym zrobic, bo nie da sie kopac innych kryptowalut. Nie ma komu tez tego sprzedac (tak jak karte graficzna).

Jak ktos znajdzie jakies tanie, tak ze mu sie do 2 miesiecy (gora 2.5)* zwroci, to moze i warto kupic.
W przeciwnym wypadku raczej sie to nie oplaca.


*Liczac z obecnym poziomem trudnosci.


RE: Miner na USB - Fan Kasy - 03-01-2014 23:27

Czy tańsza to nie wiadomo ale za dużo nimi naprawdę nie wykopiecie.
Też chciałem się nimi bawić - ale zrezygnowałem.
Teraz moc liczona w MHS praktycznie kopie minimalnie - nie starczy na rachunek za prąd.