Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siłownia - odżywianie - masa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Siłownia - odżywianie - masa (/Temat-Silownia-odzywianie-masa-82704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Dennisek78 - 09-01-2014 21:12

Możecie chwalić się swoimi klatami Jerk2


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Tiger04 - 09-01-2014 21:15

Dennisek tylko na priv Jerk2


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Madroxx - 09-01-2014 21:28

Kiedyś miałem WPC 80 Ostrovia to była tak nie dobre, że gdy go piłem to mnie naciągało, więc go sobie odpuściłem Big Grin Jak się miksowało to nie było grudek ale za to piany dużo.

To w shakerze bardzo fajnie mi się wymieszałoCool


RE: Siłownia - odżywianie - masa - m4rcin93 - 09-01-2014 21:41

Czyli kupiłem gówno.

Możecie sobie wyobrazić: grudki + piana + SMAK BANANA(bez skojarzeń z brodatym) = <rzyg>


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Dennisek78 - 09-01-2014 22:10

To fajne zakupy robisz kałcin Big Grin


RE: Siłownia - odżywianie - masa - elbowndg - 09-01-2014 22:28

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe odnosnie tego białka łowickiego że te ich 80% to macie tylko na papierze. W 100g produktu macie tylko około 60g koncentratu białka serwatki i około aż 20g peptydu glutaminy (który swoją drogą jest najsłabiej i najwolniej wchłanianą formą glutaminy) czyli innymi słowy podsypki zbożowej. Poza tym to firma działająca również pod szyldami Polsport oraz Megabol które nie słyną ze zbyt dobrej opinii...

Lepiej dołożyć grosza i kupić coś lepszego, no ale z tej niższej półki gdzie wiekszosc produktów jest podsypywana zbożem to chyba najlepszy wybór.


RE: Siłownia - odżywianie - masa - mikolaj90 - 12-01-2014 09:57

W miarę normalnych cenach dobre odżywki białkowe mają ActivLab, który polecam i Olimp - ich białko jest podobno mega, bez aspartamów i innej chemii.


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Admin - 12-01-2014 10:30

(09-01-2014 21:41)m4rcin93 napisał(a):  Czyli kupiłem gówno.

Możecie sobie wyobrazić: grudki + piana + SMAK BANANA (bez skojarzeń z brodatym) = <rzyg>
Tłumaczysz się jakby coś było na rzeczy i znałbyś oba smaki Lol

Moje pierwsze białko też było bananowe(65zł za 0,9kg), pierwszy kubek dało się wypić ale z każdym kolejnym piło się to na siłe, w cholerę grudek które były niesmaczne, bardzo słaba rozpuszczalność produktu, tragiczna piana która była jeszcze gorsza, no i do sam szejk bananowy który też pozostawiał wiele do życzenia (niemal jakbyście wcinali cement). Z polecenia tigera spróbowałem whey100, wyszło około 125zł za 1,5kg + szejker, nie można tego nawet porównywać. Wybrałem smak czekoladowy-kokos, chociaż podobno czekoladowy-sezam jest najlepiej sprzedawanym. Zero grudek ( a jak się je pozostawi to tak jakby kawałki milki się jadłoLol ), kompletny brak piany, nawet jakby chciało się ją zrobić to się nie uda, świetny smak, jak nesquick tylko z aromatem kokosu, genialna rozpuszczalność - w spartańskich warunkach, gdy nie ma szejkera ani łyżki, 3 ruchami długopisu szejk wymieszany impreza. Co do składu się nie wypowiadam bo się nie znam, każda firma zachwala swój produkt na 100%, chociaż Panowie wyżej już w sumie to podsumowali.


RE: Siłownia - odżywianie - masa - polik95 - 12-01-2014 11:56

(09-01-2014 21:41)m4rcin93 napisał(a):  Czyli kupiłem gówno.

Możecie sobie wyobrazić: grudki + piana + SMAK BANANA(bez skojarzeń z brodatym) = <rzyg>
zaprawę murarską kupiłeś pewnie Lol


RE: Siłownia - odżywianie - masa - elbowndg - 12-01-2014 13:59

A z tanich białek jakby ktoś szukał to mogę śmiało polecić KFD 100% WPC 80 (niecałe 40zł za 750g) nie ma w tym białku białka pochodzenia roślinnego, nie pienie się ma znakomitą rozpuszczalność i bardzo duży wybór smaków. Było to pierwsze moje białko z którego byłem bardzo zadowolony Smile