Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team (/Temat-Whatpulse-Stworzmy-Nasz-Team-827)



Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team - Ralphenko - 10-01-2010 12:03

Wpadłem dziś na pomysł abyśmy zrobili team zarabiam.com na Whatpulse.

Czym jest Whatpulse..?

Whatpulse to program, który oblicza liczbę kliknięć myszą i każdy nasz znak na klawiaturze. Program jest w 100% darmowy. Nie obciąża on praktycznie w ogóle procesora, nie spowalnia pracy komputera, nie wpływa na system, można go w każdej chwili wyłączyć lub usunąć. Widoczność programu ogranicza się jedynie do małego znaczka u dołu ekranu na pasku zadań.

Program możemy ściągnąć stąd.
Zarejestrować możemy się tutaj.
A dołączyć do zarabiam.com teamu możemy tutaj klikajac w "Join Team" następnie wyszukując zarabiam.com
Hasło do Naszego teamu to: LOCKERZ


Po instalacji należy wpisać swoje dane, a żeby wysłać liczbę kliknięć do serwera należy kliknąć dwa razy w ikonkę.

[Obrazek: whatpulse_splash_large.png]

Zapraszam do rejestrowania się...Smile
tekst by The.Fast.Men



RE: Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team - Admin - 10-01-2010 12:11

zarejestrowałem się z ciekawości i zassałem program,
zobaczymy ile piszę znaków na dzien i ile klikam Big Grin

edit : program ma poł mega więc sciąga się 2 sekundy a rejestracja trwa 20 sekund Smile


RE: Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team - Mathis K - 10-01-2010 12:58

eee tam kolejna pierdola Tongue


RE: Whatpulse - Stwórzmy Nasz Team - Admin - 11-01-2010 00:12

ta pierdoła Tongue dla zaintresowanych w ciagu 10 godzin klikam około 3500 razy i pisze 15 tysięcy znaków Smile