Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shell na PPA ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Shell na PPA ? (/Temat-Shell-na-PPA-82695)



Shell na PPA ? - dawid020899 - 28-12-2013 20:34

Siemka , chciałem się was spytać czy opłaca się brać shella na PPA ? Od mojego mentora słyszałem że bardziej na PPD. Jaka jest wasza opinia ?
A i przy okazji żeby nie robić nowego tematu chciałbym też się spytać czy znacie może jakieś darmowe shelle?


RE: Shell na PPA ? - bolo9797 - 28-12-2013 20:44

Po co ci shell do ppa skoro tam fake pliki sie wstawia a nie filmy czy gry..??


RE: Shell na PPA ? - dawid020899 - 28-12-2013 21:06

Gdy pobierają z PPA widzą rozmiar pliku itp. , a na serwisie którym zarabiam nie ma remote upload , i nie będzie mi się chciało od nowa wrzucać plików jeżeli zablokują konto czy coś.


RE: Shell na PPA ? - yazir - 28-12-2013 21:09

Poczytaj dokładniej czym jest PPA i na czym się to opiera. Shell jest tu zbędny. To nie warez


Shell na PPA ? - yazir - 28-12-2013 22:31

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.