Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? (/Temat-Moze-mi-ktos-powiedziec-jak-sie-tutaj-wyplaca-pieniadze-82693)



Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - BabciaSamoZlo - 28-12-2013 19:49

WItam,
Po nazwie tematu można się domyśleć, że nie wiem jak wypłacić pieniędzy z astrocash -.-.

Czy w ogóle działa opcja na paypala?

Dacie jakiś mini tut?

Mam ponad 10$ na koncie.


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - xyourneyx - 28-12-2013 19:58

Można na PP.

Masz ponad 10$ w available payout?


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - BabciaSamoZlo - 28-12-2013 19:59

AAAA to nie mam. A jakim to systemem idzie? Ile muszę czekać żeby do available payout dodało?


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - xyourneyx - 28-12-2013 20:01

Zaczekaj to 1 stycznia


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - BabciaSamoZlo - 28-12-2013 20:04

To można wypłacać tylko co 30 dni?


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - boob92 - 28-12-2013 21:06

Masz napisane wszystko na AC w Payout na dole


RE: Może mi ktoś powiedzieć jak się tutaj wypłaca pieniądze? - BabciaSamoZlo - 29-12-2013 02:20

Problem rozwiązany można zamknąć temat.