Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na wróżbiarstwie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na wróżbiarstwie? (/Temat-Zarabianie-na-wrozbiarstwie-82678)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - Pole - 31-12-2013 13:02

Pomysł ze stroną jest dobry ,nawet bardzo dobry ale pomyśl ile musisz włożyć kasy aby coś z tego wyciągnąć ?

Jakaś fajna domena pozycjonowanie i inne duperele wymagają hajsu ...

Ze swoich źródeł wiem że nisza jest nie do wypalenia [no chyba że kasy ludziom zabraknie xD] bo są osoby które za kilka minut wróżenia płacą nawet 70 zł co jest chore .Możliwe że Ci się uda ale wiesz RYZYK FIZYK .

Zawsze lepiej sprzedawać na allegro ,tyle że na dłuższą metę musisz mieć DG ,pieniądze łatwe bo napiszesz jakieś bzdury a ludzie myślą że to wróżby z tarota czy czegoś tam ..Jerk

Poszukaj w poradnikach bo wiem że coś na ten temat tam było na ten temat i może będzie Ci to pomocne.


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - full2000 - 31-12-2013 13:13

Biorąc pod uwagę że większość to debile - da się na tym zarobić Smile.


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - Pole - 31-12-2013 13:36

@Up
Bo najwięcej zarabia się na głupocie .


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - Mafiozo19990 - 31-12-2013 13:46

Więc, jeżeli masz możliwość stwórz profesjonalną stronę i wróż Smile
Czekamy na efekty - powodzenia.


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - TastemanPL - 31-12-2013 15:16

Jak myślicie jaka grupa wiekowa jest najlepsza do takich rzeczy?


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - erykbyk - 01-01-2014 19:54

Okradanie ludzi jest złe. Jeżeli nie macie o czymś zielonego pojęcia to się tym nie zajmujcie.
Jeżeli coś was śmieszy, bo wydaje się że jest "głupie" "naiwne" bądź "nie istnieje" to cóż...
Nie zarabiajcie na czymś w co nie wierzycie. pokerfaceAngry
Magia i tarot to nie głupota, a bardzo realne rzeczy, mogące zniszczyć, uratować, skończyć czyjeś życie, zdrowie, związek, wpłynąć na umysły ludzi i sprawić, że decyzje innych będą dla was korzystne.


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - Czesky - 01-01-2014 20:14

Nie wiem, ja się kiedyś z tym zmierzyć probówałem, ale nie nadawałem się zbytnio na wróżkę, dlatego odpuściłem sobie ten fach. Big Grin


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - persik06 - 04-01-2014 13:06

Nadawaj na żywo na YT, i zbieraj kasiorę Tongue


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - scriss - 05-01-2014 11:27

Na allegro są skrypty wróżek xD


RE: Zarabianie na wróżbiarstwie? - zaple - 05-01-2014 12:09

Zarabiałem. Zarobek dobry - jak się znasz na psychologii i potrafisz dotrzeć do ludzi, zrobisz profesjonalną stronę z płatnościami to nawet kilka stówek dziennie. Jedyny minus przynajmniej w moim przypadku to czas jaki trzeba temu poświęcić i dość męczące jest wymyślanie indywidualnych wróżb.