Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. (/Temat-Podsumowanie-2013r-Plany-na-2014r-82662)

Strony: 1 2 3


Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - FireMedia - 28-12-2013 12:39

Za nami 2013r. Jest to zatem najlepszy czas na podsumowanie roku jak całej dotychczasowej działalności.

Dla przypomnienia - Firemedia S.C. to spółka w 100% z polskim kapitałem, jest zarejestrowana w Polsce ( dokładnie w Płocku) i w Polsce płaci podatki Smile

Właściciele - Artur i Damian
Zatrudniamy w sumie 5 osób
Jesteśmy już z Wami prawie 3 lata, jak każdy mieliśmy sukcesy i porażki

Sukcesy:

FireCash - lider na polskim rynku PPA i najstarszy działający polski serwis PPA
Innowacje w PPA - to my jako pierwsi zapoczątkowaliśmy wypłaty na konta bankowe, umowy o dzieło, pozycjonowanie, koło fortuny, program lojalnościowy FireProfit (w tym FireDays), sklepik z programami,
Mentorzy - najlepszy zespół mentorów, którzy maja świetne wyniki we wprowadzaniu użytkowników od zera
Najwyższe stawki - użytkownicy FC mogą się pochwalić najwyższymi stawkami, żadne demagogie ludzi z konkurencji tego nie zmienią, fakty są niepodważalne
Najwyższa konwersja - udało nam się bardzo mocno podnieść CR - niektóre kraje mają nawet po 40% konwersji.
FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna nastawiona na cały świat.

Co w planach na 2014r?

- FireCenter - polski reklamodawca, na początek startujemy z ofertami sms na Polskę (styczeń). W dalszej perspektywie oferty sms na zagranicę, następnie własne gry przeglądarkowe i na urządzenia mobilne.
- kontynuacja prac nad FireCPA (kosmetyka) + promocja sieci
- FireCash v3 - spodziewać się możecie raczej ewolucji niż rewolucji.

Dlaczego my?

Stabilność - dywersyfikacja dostawców ofert
Dobra kondycja finansowa - posiadamy ogromne rezerwy finansowe i planujemy budżet z odpowiednim wyprzedzeniem.
Najlepszy Support - od samego początku w tej materii nie mamy sobie równych a dodatkowo nasz dział IT w razie potrzeby bezpłatnie udzieli Wam wsparcia (wykonanie grafiki, skryptu, zakodowanie, dodanie Gateway, itp)
Indywidualne podejście do każdego użytkownika

Liczymy, że z Waszą pomocą uda nam się zrealizować plany na przyszły rok.
Życzymy Wysokich Zarobków w 2014r.


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - sh4kr - 28-12-2013 12:44

Zapowiada sie ciekawie. Smile Może w końcu coś uda mi sie u Was zarobić Smile


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - SureQ - 28-12-2013 13:03

Zapomnieliście napisać o kilku aferach Smile


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - hutas22 - 28-12-2013 15:00

Firecash wymiata viva la Firecash pride and power


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - FireMedia - 28-12-2013 15:02

(28-12-2013 13:03)SureQ napisał(a):  Zapomnieliście napisać o kilku aferach Smile

Ten temat jest podsumowaniem FC a nie działań konkurencji Smile


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - dexterr06 - 28-12-2013 17:16

Od samego początku mojej przygody z PPA siedzę w FC i jestem zadowolony, kolejny rok zapowiada się ciekawie. Myślę, że jeśli nie byliby najlepsi to nie osiągnęliby najwięcej z Polskich serwisów Wink byleby tak dalej, jeśli się nie spalą i nie siądą na laurach będzie grubo. Pozdro


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - steel123 - 28-12-2013 17:59

Popieram, support na najwyższym poziomie, kontakt bez problemy, zaplecze programistów i informatyków również pomocne wypłaty często przed czasem, umowy zawsze w tym samym okresie,wysokie stawki i nowe oferty na Francję robiące wrażenie.
Dla mnie nie ma konkurencji na dzień dzisiejszy i mam nadzieje że FireCash będzie po za zasięgiem innych firm które chcą konkurować i wchodzić na rynek.


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - Qwik - 28-12-2013 18:15

Gratuluje i życzę dalszych sukcesów.Jesteście jedyna polska firmą ppa i cpa która podchodzi rzetelnie do swojej pracy.

Rzetelna firma 2013


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - Zarobiony_Koles - 28-12-2013 18:29

Gratulacje, życzę dalszych sukcesów dla Fircasch i podziwiam ich działalności Smile

Mimo, że nie zarabiam jeszcze, ale myślę, że pierwsze $ będą już po nowym roku Smile


RE: Podsumowanie 2013r. + Plany na 2014r. - FireMedia - 28-12-2013 19:06

Dziękujemy za dobre opinie. Na laurach nie spoczniemy - jesteśmy bardzo ambitni.