Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][PROPOZYCJA]...Turniej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne][PROPOZYCJA]...Turniej? (/Temat-Nieaktualne-PROPOZYCJA-Turniej-8263)

Strony: 1 2 3


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - gstopa - 08-06-2010 20:18

Ja chętnie móglbym sobie zagrać dla zabawy i dostać w twarz od ekipy Tomiego (znowu podobna?). 2vs2 / 3vs3 / 4vs4 / 5vs5 jak się znajdą chętni. Niestety swojej ekipy nie mam, więc raczej ktoś z klanu.

Jedynie kwestia organizacyjna jaką poruszył Pucki ostatnio. Jak to rozgrywać? Jak będzie dużo ludu? Dużo zespołów?

Ja bym proponował ot po prostu od razu system pucharowy. Przyśpieszamy mocno rozgrywkę.

Ale jak długo gramy? Na jakich mapach? Proponowałbym wybrać jedną mapkę: dd2, inferno, prodigy lub któraś ze znanych. Wszyscy grają na jednej. Może się zmieniać mapka na kolejne rundy pucharu. Mecz rozgrywać w przyśpieszony sposób tylko na jednej mapce w systemie do 7 zagranych rund i następnie zmiana stron i 7 rund. W momencie remisu jakiś sposób wyznaczenia wygranej (może suma statystyk graczy z całego meczu?).

Należy się nad tym zastanowić Smile. Bo bez regulaminu ludziska mogą się nie zebrać.


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - TomyLeeJones - 08-06-2010 20:38

Napisze sie regulamin. Chetnych do pomocy zapraszam na PW lub GG (jak ktos ma , nie trudno znalezcBig Grin)


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - Magnus - 08-06-2010 20:40

Jestem za.


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - Satan - 08-06-2010 21:14

Ja też jestem za ;D


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - gaucho - 08-06-2010 21:44

może 16x16 Big Grin nie ale wolalbym 5x5 i tez chcialbym zagrac ale nie mam klanu


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - DraQo^^ - 09-06-2010 10:27

ja porponuje 2v2 Fun/AWP/Aim map Big Grin !! lub 1v1 SURF Big Grin


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - Mathis K - 09-06-2010 12:10

aim map 2v2 chyba bedzie najlepiej Big Grin


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - TomyLeeJones - 09-06-2010 14:38

No co Wy gramy na normalnych mapach , a nie na aimach ...4vs4 czy 5vs5??


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - Pucki - 09-06-2010 14:39

gauho nie musisz miec klanu mozesz grac sam z kims innym w teamie nie wszyscy tu maja klan,a druga sprawa to najlepiej by bylo grac po 2vs2 lub 3vs3 i na mapie aim bo szybcej by zostaly rozgrywane mecze a co do mapy surf to ktos tu jest chory ze taka propozycje dal


RE: [PROPOZYCJA]...Turniej? - TomyLeeJones - 10-06-2010 15:32

do tych "z gory" serwer na musi byc w 100% ogarniety haslo , musi byc config wgrany