Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - jak sprzedac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook - jak sprzedac? (/Temat-Facebook-jak-sprzedac-82618)



Facebook - jak sprzedac? - DeeWave - 27-12-2013 20:22

Jako iz na forum jestem nowy i jest ono dla mnie jak lektura szkolna 4 tomowa po 600 stron :x.. Wiec szybko i na temat mam 10k likeow na fanpage lajki leca za kazdym postem. Wiec okolo 200 zlotych jest wart? Ale tu nie oto za bardzo mi chodzi tylko o to jak go sprzedac Tongue?


RE: Facebook - jak sprzedac? - Matii11 - 27-12-2013 20:29

Napisać w dziale sprzedam, tutaj na forum.


RE: Facebook - jak sprzedac? - Zły_Szeląg - 27-12-2013 20:41

Teraz akurat kiepski okres na sprzedaż, porobiło się dużo nowych fanpage i każdy sprzedaje, więc jeśli nie jest tematyczny albo bardzo aktywny weźmiesz za niego 80-100 zł Smile


RE: Facebook - jak sprzedac? - DeeWave - 27-12-2013 20:43

Jest tematyczny o bardzo aktywny. Nie jest to cos tego typu "1001 sposobow na" Jest to oryginalny fanpage. Nie bylo nigdy takiego ani podobnego Wink


RE: Facebook - jak sprzedac? - Gregory24 - 10-01-2014 01:11

Możesz spróbować sprzedać poprzez allegro.


RE: Facebook - jak sprzedac? - djmiki - 13-01-2014 18:04

na allegro Smile


RE: Facebook - jak sprzedac? - cheats - 13-01-2014 19:35

Po co chcesz go sprzedawać? Nie lepiej go rozwinąć i podpiąć pod strony typu adf.ly ? Lub inny program partnerski?


RE: Facebook - jak sprzedac? - kamil9888 - 13-01-2014 21:15

wlaśnie napisz to w dziale sprzedam


RE: Facebook - jak sprzedac? - RyuKirin - 14-01-2014 08:10

(13-01-2014 19:35)cheats napisał(a):  Po co chcesz go sprzedawać? Nie lepiej go rozwinąć i podpiąć pod strony typu adf.ly ? Lub inny program partnerski?

Myślę że autorowi wcale nie chodziło o sprzedawanie fanpage'a, a jedynie chciał się dowiedzieć jak to zrobić Smile.
#top
Wystawiasz ofertę, że chcesz sprzedać fanpage (tematyka, ilość fanów itp). jeżeli znajdzie się ktoś kto będzie zainteresowany zakupem zapewne będzie chciał pierw zobaczyć tego fanpage, aktywność itp. też gra dużą rolę.
Potem po prostu on przelewa Tobie pieniądze, Ty dajesz mu wszystkie dane potrzebne do zmiany (email, hasło itp) i to chyba wszystko.