Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego (/Temat-Program-skrypt-serwis-programu-partnerskiego-82582)



Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - mclain - 27-12-2013 14:08

Wiem, że było bo jeszcze rok temu jakiś użytkownik zarabiam.com polecał mi ten serwis. Jednak teraz nie mogę go znaleźć i sam nie wiem, czy nie potrafię szukać czy już go nie ma.

O co chodzi...

Szukam miejsca, skryptu, rozwiązania, dzięki któremu wystawiam własny produkt lub usługę na sprzedaż, natomiast partnerzy którzy ze mną współpracują, otrzymują prowizję za sprzedaż z ich linków partnerskich.

Polećcie coś w rozsądnej cenie lub na zasadzie:

Prowizja dla portalu za udostępnienie narzędzia.

Pozdrawiam.


RE: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - Takaon - 27-12-2013 14:46

Nie do końca rozumiem jaką konkretnie usługę chcesz sprzedawać ?


RE: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - hufsmoke - 27-12-2013 14:57

Czyli po prostu chcesz zalozyć serwis programu partnerskiego, tak?


RE: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - bolo9797 - 27-12-2013 15:33

Jaki serwis programu partnerskiego?? Chodzi mu o serwis w ktorym jego uzytkownicy beda dostawac % od sprzedania jego towaru .


RE: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - mclain - 27-12-2013 16:11

Bolo - dokładnie o to mi chodziło Wink


RE: Program, skrypt, serwis programu partnerskiego - Traw3k - 27-12-2013 20:39

Może to:

http://perium.pl