Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... (/Temat-ShareBay-Co-sie-ku-wa-dzieje-z-ta-strona-82549)



ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Xxcarbon22xX - 26-12-2013 20:10

Strona chodzi strasznie powolnie i wywala albo 404 albo internal server error...

Edit: A kij z tym, spadam na inny serwis... ;x


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - michal86ole - 26-12-2013 21:28

Chyba Tobie, bo mi śmiga cały czas normalnie i nie mam się do czego przyczepić...


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Karczu - 26-12-2013 22:13

Taaa, plusujcie dalej naiwnie bez sprawdzenia nie widząc, że to prowokacja lub problemy ze sprzętem lub łączem autora tematu.

Strona działa nieprzerwanie, nawet bez zamułki przez cały dzień i generalnie w ostatnim czasie. Mam monitoring dostępności strony od Oktawave (tzw. Watch OW) który to non-stop wysyła zapytania z kilku serwerów z całego świata do SB monitorując jego dostępność. Jak strona jest offline chociażby przez moment, to błyskawicznie dostaję powiadomienie o tym fakcie.

Zapewniam, że nasza dedykowana mirrorowana instancja w chmurze chodzi dziś bez zarzutów. Co najśmieszniejsze, błąd 404 to nie błąd niedostępności strony, a niewłaściwego adresu danej podstrony (Big Grin), np: http://sharebay.net/tralalala - jak widzicie fake autora tematu na kilometr...

Temat można zamknąć, a Moderatorom dobrze radzę bliżej się przyglądnąć autorowi tego tematu, z którego bujnej historii postów na tym forum (aż 2) jasno wynika, że u nas nawet nie zarabia i nie zarabiał (a jeśli tak, proszę o login).


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - szpilmen - 27-12-2013 09:24

Wyskakują takie błedu podczas logowania, też tak mam.


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Karczu - 27-12-2013 11:54

Podczas logowania może wyskoczyć co najwyżej błąd sesji. Jak ktoś ma długo stronę otwartą i kliknie zaloguj to wywala mu błąd, bo cookiesy sesji wygasły. Wystarczy f5 i powinno być ok, bo sesja się odświeży.


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Pener96 - 27-12-2013 11:55

Również tak miałem:/


RE: ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - Karczu - 27-12-2013 16:28

Rozumiem, że mówisz o logowaniu? Jak najbardziej mogło tak być, ale to w żadnym stopniu nie problem stabilności, niedostępności etc.


ShareBay - Co się ku*wa dzieje z tą stroną... - yazir - 27-12-2013 16:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.