Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage (/Temat-Masowe-zapraszanie-znajomych-do-polubienia-fanpage-82537)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - lajson - 19-03-2014 01:00

Ja od siebie polecam GS Auto Clicker, ustawiasz autoclick na Zaproś i automatycznie jak dojedzie do końca to pokazuję więcej osób. Nie wiem na ile metoda opisana w temacie jest aktualna, ale parę osób pisało, że im to nie działa, a tutaj musi działać Tongue


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - DaviD1997PL - 22-03-2014 13:21

Leci Reput, na prawde pomocne ;D


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Kropcio - 25-03-2014 14:43

(18-03-2014 22:50)mlekoju napisał(a):  U mnie na jednym koncie tylko występuje taki problem po wklejeniu kodu Xpokerface
[Obrazek: zcy2o.jpg]

Jest jakiś sposób na obejście problemu?

Wystarczy zainstalować inną przeglądarkę, chyba najlepiej Mozilla Firefox Smile


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - aero2 - 26-03-2014 20:13

Czy dzięki takiemu zapraszaniu, można zbudować aktywny fanpage?

Czy będą to bezużyteczni fani jak z wymiany?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Adrjan77 - 26-03-2014 20:50

(26-03-2014 20:13)aero2 napisał(a):  Czy dzięki takiemu zapraszaniu, można zbudować aktywny fanpage?

Czy będą to bezużyteczni fani jak z wymiany?

a zastanów się, jakich fanów zapraszasz?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - aero2 - 26-03-2014 22:31

Fakt realni, 1% to fejki.Big Grin


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Arivi - 01-04-2014 21:09

(26-03-2014 20:13)aero2 napisał(a):  Czy dzięki takiemu zapraszaniu, można zbudować aktywny fanpage?

Czy będą to bezużyteczni fani jak z wymiany?

Raczej oczywiste, że prawdziwe.

A teraz mały Exclamation

Nie spodziewałem się, że jeden temat może zyskać tyle reputów także wykorzystam chwile i napiszę, że lepsze jest FG niż reputy Jerk

.


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Szalony - 02-04-2014 00:02

+ poleciał !


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Varnity - 04-04-2014 19:56

Super, śmiga niesamowicie +


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - dart - 06-04-2014 11:16

Bardzo chetnie wypozycze od kogos fikcyjne konta tylko na chwile aby zaprosic do polubienia mojego fanpagea, oferuje 1,50zl za kazde konto plus 1000 znajomych udostepnione na kilkascie minut, oczywiscie pozniej zmien sobie haslo. Moge zaplacic przelewem, paypalem, ukashem czy jak tylko chcesz. Prosze pisac wiadomosci na PW. Pozdrawiam.