Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage (/Temat-Masowe-zapraszanie-znajomych-do-polubienia-fanpage-82537)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - XantiuM - 27-12-2013 22:05

Naszego albo kogoś Wink


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 30-12-2013 10:38

Właśnie przetestowałem Big Grin

Działa idealnie Jerk2 reput jest


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - MrGabor - 17-01-2014 14:29

Działa 'Wink

Znacie może kod,jeśli chodzi o akceptowanie zaproszeń ?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 11-02-2014 16:52

Czyżby sposób na masowe zapraszanie się już wyczerpał?
Dziś z jednego konta miałem problem, w console, wyskakiwał mi duży napis na czerwonym tle ;/ i po wklejeniu kodu nie działało pokerface

EDIT:
Na innym koncie opcja normalnie działa. Nie wiem czym to jest spowodowane.


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - buKKa2 - 12-02-2014 02:08

e zawiodłem się na tym poradniku troszke...


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Domin016 - 12-02-2014 20:53

Ja 3-5 dni temu testowałem i działało Xpokerface


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - kasass - 13-02-2014 23:52

hmm ale tam wklejasz adres fanpage


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Arivi - 14-02-2014 10:11

(12-02-2014 02:08)buKKa2 napisał(a):  e zawiodłem się na tym poradniku troszke...

Może dokładniej ?...


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Victoremque - 16-02-2014 03:18

No dobra ale po co to jest? facepalm Przecież znajomych można zaprosić na raz do polubienia swojego lub czyjegoś FanPage, szkoda że nie da się zaprosić tych osób, które lubią jakąś stronę,a nie są naszymi znajomymi Wink Po za tym lipa spamować znajomym na fejsie.Sad


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Arivi - 16-02-2014 10:30

Słyszałeś kiedyś o fake kontach w których dodaje się dużo osób do znajomych ;/ ?