Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) (/Temat-zlece-zdobycie-fanow-na-moim-fanpage-82478)



zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - Rafiks1992 - 25-12-2013 14:40

witam! poszukuje osoby ktora chcialaby sie zajac zdobyciem jakiejs ilosci fanow na moim fanpage, dokladniej jest to fanpage o tematyce typu demotywatory, aktualnie dodawalem tam jakies demoty zeby ludzie mogli przegladac, oczywiscie wybrane nie byle jakie Tongue ale cos mi ucichlo i poszukuje osoby ktora zna sie na tym i moglaby zebrac jakas ilosc fanow oczywiscie za oplata Tongue dam tej osobie tworce tresci i bedzie mogla zrobic z tym fp co chce Wink

link do fanpage:
https://www.facebook.com/pages/Coś-na-nudę/676526835713847


RE: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - Styler - 25-12-2013 15:09

Ile wpłacisz za 100 lubię to z polski a ile za 100 lubię to ze wszystkich krajów?


RE: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - Rafiks1992 - 25-12-2013 15:11

interesuja mnie tylko fani z Polski, i nie licze ceny za 100 fanow tylko za ogolne rozkrecenie tego fanpage, poniewaz w wiekszosci przypadkow kazdy z nas ma dostep do stron gdzie pozyskujemy sztucznych fanow a na takich mi nie zalezy, chce poprostu aby ktos rozkrecil to fanpage i zdobyl kilkuset aktywnych fanow nic wiecej Wink


RE: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - ***Perl*** - 25-12-2013 15:35

Ile oferujesz pieniędzy?


RE: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - Rafiks1992 - 25-12-2013 15:39

to zalezy ile fanow dana osoba pozyska i jak rozkreci ogolnie tego fanpage, jesli zdobedzie mi 200 fanow i wrzuci kilka postow to niech nie mysli ze dostanie za to 50zl Tongue za tyle to mozna kupic dobry fanpage z 2-3k lub wiecej lików Wink w zaleznosci od wykonanej pracy bedzie wzieta pod uwage zaplata, ale za zdobycie tak 1000 aktywnych realnych fanow gdzie po dodaniu posta bedzie zawsze kilkanascie like i jakies komentarze jestem w stanie zaplacic z 20-30zl. mysle ze to jest dobra cena Tongue


RE: zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - ***Perl*** - 25-12-2013 15:47

To ja podziękuje. Jak chcesz kupić fanpage już rozwinięty to zapraszam Smile


zlece zdobycie fanow na moim fanpage :) - surfer0700 - 28-02-2014 13:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.