Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w cex.io - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w cex.io (/Temat-Inwestycja-w-cex-io-82415)

Strony: 1 2


Inwestycja w cex.io - szy1sw - 24-12-2013 12:46

Witam, po nowym roku będę miał parę tyś zł i chciałbym je w coś zainwestować. Najbardziej zainteresował mnie rynek bitcoin, a mianowicie kupno GHS w cex.io które na allegro chodzą po ok 200zł. Na jakiejś aukcji wyczytałem że przy dobrym kursie bitcoin zyski przy 5ghs osiągają ok 350zł miesięcznie(czyli załóżmy że przeciętnie 200zł). Ale to zapewnia sprzedającego, a ten rynek jest bardzo zmienny, a na forum na pewno znajdzie się ktoś znający na tym kto wie czy się opłaca w to wchodzić i na jakie zyski można liczyć w skali miesiąca. Z góry dziękuje za wypowiedziSmile


Odp: Inwestycja w cex.io - Xullrae - 24-12-2013 13:20

W teorii po 3 miesiacach Ci sie zwroci. Mozesz tez obracac GHSami, niektorzy uzytkownicy twierdza ze sie nie zwroci, inni ze sie zwroci.
I nie kupuj mocy przez allegro, a przez strone, wyjdzie taniej, w razie pytan(jak kupic moc) pisz na PW.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestycja w cex.io - szy1sw - 24-12-2013 13:43

Czyli mówisz że teraz faktycznie jest taki poziom wydobycia że po 3-4miesiącach się zwraca? Faktycznie miałeś rację z tym że bardziej opłaca się kupować bezpośrednio na giełdzie po przeliczeniu wyszło mi ok 120-130zł/GHS


RE: Inwestycja w cex.io - kanilox - 25-12-2013 00:41

Byłem w tym interesie chwile i nie za bardzo się to opłaca.
Lepiej zainwestuje w koparkę do litecoinów bo one nawet przy ewentualnym upadku waluty są warte dobrą kasę.


RE: Inwestycja w cex.io - krrop - 25-12-2013 12:07

czym roznia sie bitcoiny od litecoinow?


RE: Inwestycja w cex.io - Xullrae - 25-12-2013 17:20

Przede wszystkim ceną, oraz kilkoma rzeczami w protokole.
Jeśli planujesz zainwestować w moc, to na dniach cena za 1GHS powinna spaść do 0.03 czyli idealny moment na zakup.


RE: Inwestycja w cex.io - szy1sw - 26-12-2013 15:22

Xullrae wiesz mniej więcej kiedy? Bo troszkę kaski na sylwku pójdzie, a cały czas czekam na wypłatę z freebizBig Grin


RE: Inwestycja w cex.io - dirtr - 26-12-2013 19:28

Ja mam pytanie czy zakupiona moc obliczeniowa w tym serwisie pozostaje na stałe na koncie?


RE: Inwestycja w cex.io - szy1sw - 27-12-2013 11:27

TakSmile oczywiście trzeba brać pod uwagę że serwis może nagle zniknąć ale to raczej parę lat potrwaSmile


RE: Inwestycja w cex.io - chiqi - 27-12-2013 21:42

Dlaczego cena moc w cex.io tak szybko teraz spada
Dzięki Xullare za info bo bym nie sprzedał GHS