Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? (/Temat-GiantCinema-Zarabiaj-na-ogl-TV-82343)

Strony: 1 2 3


GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Nempik7 - 23-12-2013 13:22

Siemka, znalazłem pewną stronkę i chciałem się z Wami nią podzielić.

Otóż na stronie pisze, że zarabiamy 10% z oglądania TV naszego i naszych sąsiadów.
Sam nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ale wiem, że coś tam płacą za refy. O co chodzi? Musicie odkryć sami, podałem wam stronkę bo wygląda na coś wielkiego Smile

Ref Smile http://giantcinema.com/spud/xNempik
Czysty Sad http://giantcinema.com/


// Edit: PROJEKT JUŻ RUSZYŁ! PŁACĄ ZA OGLĄDANIE FILMÓW I REFY.


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - kolorpurpury - 23-12-2013 13:38

Dobra widzę, że ruszą 11 stycznia od tego momentu tak naprawdę okaże się na czym to będzie polegać i czy można coś na tym zarobić


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Xzibin - 23-12-2013 14:18

Wygląda fajnie. Może będe oglądał futbol amerykański i nba tam skoro wszystkie kanały będzie można oglądaćSmile


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - kalutor - 24-12-2013 00:41

To szlachetne z Twojej strony, że "chciałeś się z nami podzielić". Reflinka zamieściłeś zapewne omyłkowo...
Kiedy ja się z kimś dzielę - robię to bezwarunkowo. Dlatego uważam, że albo mylisz intencje, albo szukasz frajerów...


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Zupagesto - 24-12-2013 17:05

Myślę, że zamieszczenie reflinka jest tutaj jak najbardziej na miejscu bo zagłębiając się dalej w temat, a mianowicie przechodząc do strony rejestracji trzeba wskazać polecającego (nazwanego tam spud), więc jakby od razu jeden problem rozwiązany. Bez wskazania polecającego nie da się zarejestrować w giantcinema. Także kolega wyżej trochę zbyt pochopnie wystawił od razu opinię założycielowi tematu.


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - maciek3203 - 02-01-2014 14:47

Oj Panowie nie ma co się kłócić wystawił dwa linki ref i czysty i to od ciebie zależy w jaki wejdziesz....ja na ten przykład zawsze wchodzę w refy bo po prostu chce dać zarobić innym bo sam też bym chciał by ktoś mi klikał w refy i jak widzę że ktoś zamieszcza 2 linki i jak zastanawiam się w który kliknąć to myślę sobie że też bym chciał żeby ktoś mi kliknął w refa więc ja też klikam w refa....Big Grin proste.....i nie ma co się spinać..Big GrinLol


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Hiuston - 02-01-2014 15:28

Teraz tylko można się z kogoś refa rejestrować chyba.


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - klaudia112233 - 02-01-2014 21:13

Wiadomo już coś więcej na temat tego serwisu?


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Nempik7 - 04-01-2014 09:40

Wiadomo tyle ile sobie tam przeczytasz.
Dzięki za wszystkie refy Smile


RE: GiantCinema - Zarabiaj na ogl TV? - Nempik7 - 11-01-2014 09:50

UWAGA! JUŻ 11 STYCZNIA! PROJEKT RUSZYŁ!
Ponownie zapraszam do rejestracji! Jak narazie jest jeden filmik o zwierzętach w "documentaries"