Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię SMS premium (z Niemiec) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię SMS premium (z Niemiec) (/Temat-Kupie-SMS-premium-z-Niemiec-82289)



Kupię SMS premium (z Niemiec) - mupetek02 - 22-12-2013 17:19

1.Nazwa przedmiotu : SMS premium
2.Opis przedmiotu : Wartość SMS wynosi 1,99 €
3.Zdjęcia : - - - - -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 4-5zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Jaki chcesz.. Proponuję PayPal

"z Niemiec" chodzi mi o to że zainteresowana osoba musiałaby pochodzić z Niemiec i wysłała by mi SMS o wartości 1,99€
Potrzebowałbym tak ze 4-5 SMS'ów


RE: Kupię SMS premium (z Niemiec) - Spamer-pl - 23-12-2013 00:18

Nie wiem czy znajdziesz chetnych
jak chcesz moge kupic starter nie pamietam ceny 8-9€ na koncie 10€
i ci posylac sms z startera


RE: Kupię SMS premium (z Niemiec) - mupetek02 - 23-12-2013 09:52

Ale to byś chyba musiał gdzieś przy granicy mieszkać i wysłać aby sciągało niemiecką siec nie wiem nie znam sie


RE: Kupię SMS premium (z Niemiec) - Spamer-pl - 23-12-2013 13:25

mieszkam w Niemczech Hannover dlatego pisze


RE: Kupię SMS premium (z Niemiec) - mupetek02 - 24-12-2013 14:00

no to po co chcesz kupowac inny starter jak możesz wysłac sms'a (jak masz chęc) z tego co masz Smile
wartośc sms 2 euro to jakieś ~8pln to za 5zł wziałbym za sztuke a potrzebowałbym na dobry początek ze 2 smsy w tym miesiącu


RE: Kupię SMS premium (z Niemiec) - Spamer-pl - 25-12-2013 19:22

ale ja nie chce wysylac sms bo mi to sie nie oplaca Smile
jak chcesz moge sie udac do sklapu kupic starter za 8-9 euro nie pamietam ceny bo nie chodze do DM a tam byly najtansze z tego co pamietam
np kupuje za 8euro ta sama wartosc przelewasz mi na PP okazuje ci rachunek ze sklepu itp
wysylam ci SMS na co tylko chcesz potwierdzam rejestracje w serwisach itp

waznosc karty 4 tygodnie po tym czasie wywalam

zainteresowany PW


Kupię SMS premium (z Niemiec) - surfer0700 - 28-02-2014 12:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.