Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts - chwila prawdy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts - chwila prawdy (/Temat-FireGifts-chwila-prawdy-82284)

Strony: 1 2


FireGifts - chwila prawdy - Styler - 22-12-2013 15:41

Witajcie. Stary admin FireGifts spowodował, że serwis zyskał miano SCAMU. Aktualnie stronę przejęła nowa administracja i dzisiaj jest jej pierwszy restock. Postaram się coś zgarnąć i udowodnić, że to NIE JEST SCAM. Celuję w pendrive, mam nadzieję że się uda.

Proszę o nie zamykanie tematu. Będę w nim informował o przebiegu rectocku, wygranej, wrażeniach i oczywiście czy rzecz do mnie dojdzie.

Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zarejestrować to zapraszam: http://firegifts.pl/?polecam=870461

Po rejestracji z mojego refa oferuję pomoc.


RE: FireGifts - chwila prawdy - kazik0o - 22-12-2013 17:27

Wie ktoś o kótrej restock Big Grin ?


RE: FireGifts - chwila prawdy - LeMarian - 22-12-2013 17:40

właśnie o której ?


RE: FireGifts - chwila prawdy - Styler - 22-12-2013 18:06

Pomiędzy 17 a 22. Nie ma konkretniejszych informacji.


RE: FireGifts - chwila prawdy - Nortix - 22-12-2013 18:14

(22-12-2013 15:41)Styler napisał(a):  Witajcie. Stary admin FireGifts spowodował, że serwis zyskał miano SCAMU. Aktualnie stronę przejęła nowa administracja i dzisiaj jest jej pierwszy restock. Postaram się coś zgarnąć i udowodnić, że to NIE JEST SCAM. Celuję w pendrive, mam nadzieję że się uda.

Proszę o nie zamykanie tematu. Będę w nim informował o przebiegu rectocku, wygranej, wrażeniach i oczywiście czy rzecz do mnie dojdzie.

Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zarejestrować to zapraszam: http://firegifts.pl/?polecam=870461

Po rejestracji z mojego refa oferuję pomoc.
I co z tego że udowodnisz że serwis to nie SCAM? raczej każdy aktualnie wie że jest nowy właściciel i że nie odwali takiej sytuacji że w swoim pierwszym resie nie wyśle nagród bo by na tym stracił. Poza tym moim zadaniem serwis będzie nosił miano SCAMu dopóki były administrator Vex nie wyśle zaległych nagród...


RE: FireGifts - chwila prawdy - Tajemnicza2 - 22-12-2013 19:35

Czy u was też jest błąd połączenia z baza danych??


RE: FireGifts - chwila prawdy - Styler - 22-12-2013 19:41

Już nie.


RE: FireGifts - chwila prawdy - anta - 22-12-2013 20:05

(22-12-2013 19:35)Tajemnicza2 napisał(a):  Czy u was też jest błąd połączenia z baza danych??

ale co chwile sie powtarza


RE: FireGifts - chwila prawdy - percioziom - 22-12-2013 21:15

No dobra już po restocku wybrałem marnie ale zawsze coś Słuchawki MegaBass zobaczymy czy dojdą.


RE: FireGifts - chwila prawdy - Zordi - 22-12-2013 21:15

Nie wiem czy fake bo nagle przy restocku stronka zaczęła się bardzo ścinać biorę nagrodę - pisze ' zły kod z obrazka . No spk. Drugi raz pisze " Nagroda nie jest już dostępna . I koniec.