Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa strona demotysy.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa strona demotysy.pl (/Temat-Nowa-strona-demotysy-pl-82225)

Strony: 1 2 3


RE: Nowa strona demotysy.pl - AresxXx - 25-12-2013 10:13

(24-12-2013 16:34)allo2 napisał(a):  Jak dla mnie strona nie ma szans.
1. nikt nie ogląda juz demotów
2. Daruj sobie emoty, dziecinnie wygląda
3. gdyby chociaż design był jakiś nowy, a tak to skopiowałeś tylko kolejną stronę w internecie...

1. Gdyby nikt nie oglądał znikła by strona demotywatory.pl z powodu braku ruchu, a jak widać wejść ma duża ilość dziennie.
3. Co do tego punktu to się zgodzę.


RE: Nowa strona demotysy.pl - allo2 - 25-12-2013 10:40

Jakiś ruch generuje, podobnie jak fotka czy naszaklasa, ale to nie jest duży kawałek ciasta Smile


RE: Nowa strona demotysy.pl - NexGaming27 - 25-12-2013 18:23

Trochę źle wybrałeś, ciężko się wybić w czasach kiedy większość osób ogląda tylko demotywatory, kwejka czy besty.


RE: Nowa strona demotysy.pl - TheGleeMat - 28-12-2013 21:15

Próbowałem kiedyś założyć podobny serwis tylko z odmienną tematyką, żeby "łatwiej" mi było się przebić, po paru tygodniach pracy odpuściłem Sobie, wybicie takiego serwisu, żeby był rozpoznawalny jest zbyt trudne i nieadekwatne do przyszłych zarobków . Radzę byś odpuścił sobie tą stronę i zajął się innym projektem, tylko przed rozpoczęciem nowego projektu zastanów się czy jest jakakolwiek szansa wybicia, bo w tym przypadku na moje oko szansa wybicia jest zerowa .


RE: Nowa strona demotysy.pl - Styler - 29-12-2013 20:14

Moja opinia w 3 krokach Smile
1. Bez dobrej reklamy 0 szans na zaistnienie.
2. Na obrazkach jest adres jakiejś innej strony.
3. Za mało ciekawych rzeczy.

To tyle.


RE: Nowa strona demotysy.pl - DarkKiller - 30-12-2013 12:54

Nie zniechęcajcie go a może akurat chociaż trochę się wybije ?
Na jednej stronie znalazłem ciekawą notke:

Cytat:Kolejny serwis tego typu w sieci?

Tak i Nie. Tak jak samochodów na ulicach są setki modeli, nadwozi, kolorów tak i serwisów mogą być tysiące, co nie znaczy, że są dla Państwa konkurencją. Wiele serwisów zostaje zaniedbanych i nie odwiedza ich nikt więc nie stanowią żadnej konkurencji i właśnie dzięki temu mogą Państw wkroczyć na rynek z własnych serwisem, który ma szanse stać się jednym z najpopularniejszych w Polsce.

Wydaje mi się, że jak się dobrze zareklamuje, będzie dodawał zdjecia od siebie a nie z innych serwisów tego typu to mu się uda...
Trzymam kciuki Smile


RE: Nowa strona demotysy.pl - sagemx-2 - 30-12-2013 15:12

demotysy beka


RE: Nowa strona demotysy.pl - DarkKiller - 30-12-2013 15:15

No ale sam przyznam trochę słaba strona, spróbuj ją trochę podrasować a na pewno zmienić logo... I ta nazwa przyznam, że nie zbyt trafna Big Grin


RE: Nowa strona demotysy.pl - sheko12 - 12-01-2014 13:47

Strona już nieistnieje..


RE: Nowa strona demotysy.pl - sagemx-2 - 12-01-2014 16:15

(12-01-2014 13:47)sheko12 napisał(a):  Strona już nieistnieje..

Niewiarygodne! Rolleyes