Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leancy - SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Leancy - SCAM (/Temat-Leancy-SCAM-82222)

Strony: 1 2 3 4


RE: Leancy - Jap - 22-01-2014 18:29

dzisiejsza wyplata szybko znalazla się na moim koncie. tak jak pisalem wyzej, nowy program juz zamiescilem i pierwsza wyplata otrzymana.


RE: Leancy - Jap - 25-01-2014 16:40

Zamykają się powoli moje depozyty zlozone w tym programie do drugiej rundy nie podchodzę.
kto zarejestrowal się w tym czasie co ja wyciąga ostatnie centy, aby osiagnąc 50% czystego zysku, kto troszeczkę pozniej z pewnoscią ma juz wklad wycofany i cieszy się profitami.
Dobry program, ale wszystko kiedys ma swoj koniec. Ja konczę inwestycje w Leancy i będę milo wspominal ten program.
Kazdy ma swoje indywidualne spojrzenie na tego typu programy Smile
Z ciekawoscią będę obserwowal dalsze losy programu.


RE: Leancy - Jap - 31-01-2014 11:24

Program niezle sobie radzi. po maym dolku naliczenia wrocily do poziomu 5% . Jest duze zainteresowanie wsrod inwestorow. jest sporo duzych inwestycji tzn. ok 1000$.
Robię jeszcze jedną rundę w tym programie.


RE: Leancy - Jap - 03-02-2014 19:43

nie inwestowac juz w ten program. dobrze, ze poczekalem z reinwestycją do poniedzialku. doszly mnie sluchy, ze admin zaczyna kombinowac.


RE: Leancy - Jap - 10-02-2014 19:04

Leancy pozytywnie zaskakuje mnie. Po przejsciowych problemach wszystko dziala jak w zegarku. Jakie prognozy macie dla tego programu na przyszle tygodnie?


RE: Leancy - paw9191 - 11-02-2014 12:35

prognozy takie ze w kazdej chwili moze upaść


RE: Leancy - Jap - 11-02-2014 19:05

jak kazdy program tego typu. Sztuką jest ocenic, ktory program pozwoli na jeden obrot kasą. Ocenialem ten program troszeczkę nizej. Od dnia startu programu liczylem na jeden cykl. Juz mamy drugi cykl i wciąz przybywa nowych inwestorow.


RE: Leancy - Jap - 28-02-2014 18:51

zadowoleni z wypat? Smile


RE: Leancy - Jap - 04-03-2014 18:49

pojawi się status "waiting" kto zainwestowal w odpowiednim czasie z pewnoscią nie stracil Wink


RE: Leancy - Jap - 07-03-2014 20:10

wiele osob pisze do mnie na priv dlaczego nie zamieszczam nowych programow? nie zamieszczam poniewaz zainteresowanym wysylam programy na priv. milej zabawy