Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: AC & FC - obalamy mity o stawkach. (/Temat-AC-FC-obalamy-mity-o-stawkach-82212)

Strony: 1 2


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - bodek7654 - 21-12-2013 19:49

(21-12-2013 19:32)MixKosa napisał(a):  Sprawdziłem kilka Państw i się nie zgadzają nie które oferty z cenami tymi co są wg.@szpilmen, coś nie wyszło wam... beka

Masz racje, mi też się sporo stawek nie zgadza. Mam praktycznie każdą ofertę wyższą o kilka centów (FC).


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Kiljan - 21-12-2013 23:13

Przy koncie ultimate nadal mogą być różnice zarówno w górę jak i w dół, natomiast szpilmen akurat stażowo etc. jest raczej takim średnim ultimatem, tak więc Ci, którzy są od początku mogą mieć nawet o ok 10%+ więcej niż szpilmen.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - tokaj25 - 21-12-2013 23:39

(21-12-2013 16:27)AstroCash.org napisał(a):  1) Wszystko wykonywane na ofertach dobranych z Autopilota (które mają dobre EPC).
Ustawiając oferty w Ranked-Mode na AC oraz sortując je po Payout prawda wychodzi na jaw kto ma jakie stawki dla jakich Państw.

2) Zbędny temat według mnie... Ciekawy jaki scrub ma FC na tych ofertach z FR Smile

3) Po raz kolejny powtarzam, że nie patrzy się po stawkach, a po EPC Smile

Pozdrawiam!
ja testowalem wszystkie serwisy i od dawna wiem ze najwyzsze stawki sa w Fc, porownianie trafne


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Eldarix - 22-12-2013 17:59

Przejdzie z FC i AC na RoaringCash i po kłopocie Big Grin


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Qwik - 22-12-2013 18:13

(22-12-2013 17:59)Eldarix napisał(a):  Przejdzie z FC i AC na RoaringCash i po kłopocie Big Grin

Roaringcash to gówno od cashfile.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Eldarix - 22-12-2013 18:15

(22-12-2013 18:13)Qwik napisał(a):  
(22-12-2013 17:59)Eldarix napisał(a):  Przejdzie z FC i AC na RoaringCash i po kłopocie Big Grin

Roaringcash to gówno od cashfile.

Jak dla mnie to bez żadnej różnicy.. mam dobrą konwersję, dobre stawki i co tydzień w wypłatę w miarę szybko. Zacznie się psuć coś to przeniesienie linków i ucieczka stamtąd to kilka godzin roboty Smile


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - daniel42na - 22-12-2013 18:18

Widze tu lawine tak bardzo obiektywnych opinii Lol
trudno porównywać stawki konta ultimate fc z podstawowym i jedynym rodzajem konta na ac...
To chyba magia świąt że jeszcze nie powstała tu wielka wojna ernerów, pamiętać należy tylko że żaden serwis nie zrobi z low-ernera milionera Lol


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Kiljan - 22-12-2013 18:22

(22-12-2013 18:18)daniel42na napisał(a):  Widze tu lawine tak bardzo obiektywnych opinii Lol
trudno porównywać stawki konta ultimate fc z podstawowym i jedynym rodzajem konta na ac...
To chyba magia świąt że jeszcze nie powstała tu wielka wojna ernerów, pamiętać należy tylko że żaden serwis nie zrobi z low-ernera milionera Lol

Lecz w chwili obecnej aż do v3 każdy u nas ma ultimate'a więc jest to także jedno konto, z tym, że każde konto może mieć jeszcze dodatkowe procenty za staż lub też z promocji, koła etc. więc niestety przed komentarzem warto czasami zasięgnąć elementarnej wiedzy bo później wychodzi jak wychodzi a to idealny pretekst do gównoburzy Smile


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - FireMedia - 22-12-2013 18:24

(22-12-2013 18:18)daniel42na napisał(a):  Widze tu lawine tak bardzo obiektywnych opinii Lol
trudno porównywać stawki konta ultimate fc z podstawowym i jedynym rodzajem konta na ac...
To chyba magia świąt że jeszcze nie powstała tu wielka wojna ernerów, pamiętać należy tylko że żaden serwis nie zrobi z low-ernera milionera Lol

Danielu czemu trudno porównywać te konta? Ultimate to w tym momencie jedyne konto - mają je wszyscy.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - daniel42na - 22-12-2013 18:27

No coż, kiedys pisaliscie ze jedna stawka dla wszystkich (jak na ac) jest bez sensu i nie macie zamiaru czegos takiego wcielać w życie, wiec myslalem ze to sie nie zmieni Wink ale jak widać coś tam idzie w dobrym kierunku Tongue moje niedopatrzenie po prostu od dawna nie interesuje się zupełnie Waszym serwisem Lol