Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: AC & FC - obalamy mity o stawkach. (/Temat-AC-FC-obalamy-mity-o-stawkach-82212)

Strony: 1 2


AC & FC - obalamy mity o stawkach. - szpilmen - 21-12-2013 12:52

Od samego początku trwa wielki spór o to kto oferuje najwyższe stawki. AC daje 90% i powszechnie się uważa, że mają najwyższe stawki. Kiljan oczywiście jak zawsze twierdzi, że oni są najlepsi i AC nie dorasta im do pięt. Postanowiłem sprawdzić to dokładnie. Wyszukałem te same oferty w FC (konto ultimate) i AC (90%). Jeżeli nie udało mi się bezprzecznie potwierdzić,że są to te same oferty, to wziąłem pod uwagę najwyższą stawke za ofertę dla danego kraju. FC ma mniej ofert - są chyba wyselekcjonowane, AC ma więcej ofert, ale często powtarzają się te same oferty od różnych sieci afiliacyjnych (mają różne stawki).

[Obrazek: i7ol.jpg]

Mały edit.
W przypadku AC dawałem stawkę najwyższą z danej reklamy (np w Blinkogold z FR jest sporo po 13$,15$).


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - bodek7654 - 21-12-2013 12:59

obrazka nie widac Xpokerface

edit. poprawione juz teraz widac

edit. Tendencyjne jest powtarzanie "mamy najwyższe stawki - 90%", tu masz wszystko czarno na białym jak jest faktycznie.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - Bandaid - 21-12-2013 13:14

No nie powiem, ciekawe zestawienie, aczkolwiek czy aby przypadkiem nie lekko tendencyjne?


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - yazir - 21-12-2013 14:18

Post Bandaid'a nakłonił mnie do sprawdzenia.
Tak na szybko przeglądając 3 błędy... na 4 sprawdzone Państwa
Oferty na astro
Malezja $3.XX
Meksyk $1.63
Austria $14.4


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - szpilmen - 21-12-2013 14:56

(21-12-2013 14:18)yazir napisał(a):  Post Bandaid'a nakłonił mnie do sprawdzenia.
Tak na szybko przeglądając 3 błędy... na 4 sprawdzone Państwa
Oferty na astro
Malezja $3.XX
Meksyk $1.63
Austria $14.4

AC ma aktualizacje ofert po api, więc ciągle się u nich zmienia, więc może doszły im jakieś oferty.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - bolo9797 - 21-12-2013 15:20

Pogromcy mitow !! Big Grin


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - AstroCash.org - 21-12-2013 16:27

Wszystko wykonywane na ofertach dobranych z Autopilota (które mają dobre EPC).
Ustawiając oferty w Ranked-Mode na AC oraz sortując je po Payout prawda wychodzi na jaw kto ma jakie stawki dla jakich Państw.

Zbędny temat według mnie... Ciekawy jaki scrub ma FC na tych ofertach z FR Smile

Po raz kolejny powtarzam, że nie patrzy się po stawkach, a po EPC Smile

Pozdrawiam!


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - FireMedia - 21-12-2013 17:04

(21-12-2013 16:27)AstroCash.org napisał(a):  Wszystko wykonywane na ofertach dobranych z Autopilota (które mają dobre EPC).
Ustawiając oferty w Ranked-Mode na AC oraz sortując je po Payout prawda wychodzi na jaw kto ma jakie stawki dla jakich Państw.

Zbędny temat według mnie... Ciekawy jaki scrub ma FC na tych ofertach z FR Smile

Po raz kolejny powtarzam, że nie patrzy się po stawkach, a po EPC Smile

Pozdrawiam!


EPC jest najbardziej wiarygodne, żeby pokazać, które oferty są najlepsze. W przypadku dokładnie tych samych ofert główną miarą jest stawka. Oczywiście najlepiej mieć też własne wyliczenia epc a nie przepisywać "informacje" z sieci. Co do scrubu na ofertach z FR, to nie ma tam żadnego przycinania, są to te same oferty, które do niedawna miały stawkę w granicach 20$. Te same sposoby rozliczeń jak Twoje za 27$, tylko u nas użytkownicy mają je po ponad 32$.
Zresztą jak chcesz, to pogadaj z Arturem, może przyjmie Cie do FireCPA i będziesz mógł dać swoim użytkownikom godne stawki.


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - vankosiara - 21-12-2013 17:32

Nie wzięliście też pod uwagę konwersji a to co jest tam napisane to są same puste liczby.

Nie bym negował FC (nic z tych rzeczy, lubię i szanuję Wasz serwis i to dzięki Wam zarobiłem pierwsze pieniądze) ale jak przeszedłem na AC to zarobki mi podskoczyły, głównie dzięki zwiększonej konwersji. Na FC zazwyczaj było to 3-5%. Na AC bardzo rzadko mam konwersje poniżej 5%. Zazwyczaj jest to 7-9%. Z EPC podobnie, w normlane dni na FC miałem 0.03-0.05. Na AC zazwyczaj jest na poziome 0.06-0.9. A ciągle jadę na autopilocie.

Co to walki serwisów jestem bierny. Pójdę tam, gdzie zaoferują mi lepsze warunki a to = profit.
Zatem nie ma co kruszyć kopii tylko niech Tymek i Artur prawilnie o nas walczą a nie zajmują się kłótniami Wink
Rozumiem, że jeden drugiemu może psuć imię ale nie lepiej byłoby skontrować to jakimś miłym dodatkiem dla użytkowników a nie kłótnią?


RE: AC & FC - obalamy mity o stawkach. - MixKosa - 21-12-2013 19:32

Sprawdziłem kilka Państw i się nie zgadzają nie które oferty z cenami tymi co są wg.@szpilmen, coś nie wyszło wam... beka