Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co teraz zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co teraz zrobić ? (/Temat-Co-teraz-zrobic-82201)

Strony: 1 2


Co teraz zrobić ? - AkaBaka - 21-12-2013 01:28

Witam!
Dziś chciałem zapłacić za przedmiot, ale nie mogłem zapłacić. Ten ktoś powiedział mi, żebym wpisał tam byle jaki numer, ponieważ to jest potrzebne tylko do wypłat pieniędzy z paypala. Pomyślałem, że to prawda i mu zaufałem. Więc wpisalem byle jaki numer konta i zatwierdziłem. Po zrobieniu tego przeczytałem, że dostanę od serwisu paypal 2 wpłaty drobne i muszę je Wpisać na stronie.
Powiedzcie co teraz zrobić bo mam okno 100 zł na koncie a nawet nie mogę tego nikomu przelać...


RE: Co teraz zrobić ? - marcel_kk - 21-12-2013 07:13

Poddałeś się weryfikacji, z tym że do niej nie dojdzie,
bo podałeś nieistniejące konto bankowe.
Jednym słowem ktoś wpuścił Cię w kanał.
Pozostało próbować wysłać na inne konto PP.


RE: Co teraz zrobić ? - Majka - 21-12-2013 07:20

Najpierw zadzwoń na infolinię i zmień numer rachunku bankowego. Następnie poddaj się ponownej weryfikacji ale już na prawidłowy bank.


RE: Co teraz zrobić ? - AkaBaka - 21-12-2013 09:57

Aktualnie banku nie mam...


RE: Co teraz zrobić ? - marcel_kk - 21-12-2013 15:07

Czy na inne konto możesz przelać ?


RE: Co teraz zrobić ? - AkaBaka - 22-12-2013 12:26

Chodzi ci o to czy z mojego konta Paypal mogę na inne? Nie...


RE: Co teraz zrobić ? - bolo9797 - 22-12-2013 12:27

A z tego co pamietam to za brak zakonczenia weryfikacji placi sie 50 zl ^^


RE: Co teraz zrobić ? - AkaBaka - 22-12-2013 12:39

Coś tam pisało 30 zł xd


RE: Co teraz zrobić ? - AnnaKa - 22-12-2013 14:52

Musisz założyć nowe konto paypal.com na które z tego niezweryfikowanego przelejesz pieniądze transakcja powinna wyglądać tak

Stare Konto (100 zł) -> Nowe Konto i to nowe zweryfikuj na prawdziwe konto bankowe do którego masz dostęp.


RE: Co teraz zrobić ? - KerPwn - 22-12-2013 16:34

Skoro nie może przelewać pieniędzy między kontami PP (Ujął to w wcześniejszych postach) jak ma wysłać kasę ?