Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nisza fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: nisza fires (/Temat-nisza-fires-82186)



nisza fires - lukaszz9 - 20-12-2013 19:02

1.Nazwa przedmiotu :nisza fires
2.Opis przedmiotu :chcę kupić nisze, nie mam fanpage,musi byc z dosc mala konkurencja i chce na niej troche zarobic.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :forum
5.Cena : około 20zł, ale zależy od tego jak duza jest konkurencja, ile mozna wyciagnac dziennie z tej niszy itp
6.Sposób zapłaty za przedmiot :przelew na konto


RE: nisza fires - poczmail - 20-12-2013 19:08

Patrzę na Twoją sygnę, dokładnie wpis "pomagam na fires" i na treść tego tematu -> facepalm


RE: nisza fires - lukaszz9 - 20-12-2013 19:18

i co z tego?
nie pomagam za refa, tylko jak ktoś chce się czegoś poradzić to mu staram się pomóc, co wiem to powiem i tyle. wiedzialem ze sie ktos do tego dopieprzy od razu. genialna jest "elita" tego forum.


RE: nisza fires - poczmail - 20-12-2013 19:26

'Genialny' to jest ten temat, gdzie chcesz kupić nisze na które w zasadzie możesz natknąć się na każdym kroku. Wystarczy się odrobinę rozejrzeć, pomyśleć - to nie boli. Zakup nisz na serwis z subskrypcjami SMS = tak bardzo desperacja. Rolleyes

Edit: koniec spamu ode mnie w temacie. Może ktoś odezwie się z ofertą sprzedaży. Jerk


nisza fires - surfer0700 - 22-01-2014 03:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.