Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne (/Temat-3-pak-za-4-zl-czyli-dla-tych-co-lubia-napoje-energetyczne-82167)



3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - asiorek - 20-12-2013 12:20

[Obrazek: g_black_03.png]
Żabka oferuje 3 napoje 250ml za 4 zł. myślę że się opłaca bo jedna puszka jak się nie mylę to około 2.50 jak dobrze pamiętam.

Promocja trwa od 18 do 31 grudnia. Myślę, że nie tylko ja tu jestem wielbicielem energetyków Jerk2


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Qnc - 21-12-2013 11:37

Wielbiciel czy nie, w takiej cenie każdy kupi. Dzięki za info, leci rep.


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - asiorek - 21-12-2013 16:04

no ale chyba nie kupisz energetyka bo tani jeśli nie lubisz lub nie pijesz? Big Grin


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Qnc - 22-12-2013 11:50

Oczywiście, że nie. Nie jestem jakimś cebulakiem. Chodzi o to, że niektórzy to piją na okrągło. Większość ludzi pije tylko okazyjnie. Dlatego teraz okazja będzie, żeby kupić Big Grin


Odp: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - asiorek - 22-12-2013 17:20

Hehe, dokladnie. Dla mnie okazja jak najbardziej. Pije rano na pobudke, wiec czuje ze za jakas kolejna wyplatke z neta zakupie kilka opakowan. :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Pidii - 22-12-2013 20:48

zawsze lepsze niz męczyć się z kawą Smile


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Pan Grzywka - 23-12-2013 18:09

będzie do wódki na sylwka, zawsze lepszy niz bepower Big Grin


RE: 3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Qnc - 23-12-2013 21:56

Ja tam nie jestem zwolennikiem mieszania energetyków z alko. Czysta sama najlepiej wchodzi. Lol


3-pak za 4 zł czyli dla tych co lubią napoje energetyczne - Klin - 02-01-2015 14:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.