Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vps- programy nie działają - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: vps- programy nie działają (/Temat-vps-programy-nie-dzialaja-82155)



vps- programy nie działają - ELdollaro - 20-12-2013 02:15

CześćSmile

Wziąłem vpsa na 14 dni testu ze strony blink.pl. Potrzebny mi jest do nabijania punktów na youtube no i może postawienia strony www. Zainstalowałem na nim debiana 7+lxde+vnc+wine. No i wszystko ok loguje się do pulpitu vnc jak użytkownik utworzony wcześniej, instaluje chrome dla debiana które wysłałem przez ftp, klikam, czekam i nic się nie dzieje, nie uruchamia się, Tak samo jest wszystkimi programami. Ma ktoś jakiś pomysł?


RE: vps- programy nie działają - aero2 - 20-12-2013 02:20

Skontaktuj się z pomocą techniczną Blink.pl w celu wyjaśnienia problemu.

I lepiej się nie męcz w triale, tylko kup VPS Mini na rok za 86,40 zł wpisując kod rabatowy PIO
https://mintshost.pl/vps.php

To cię wyjdzie 7,20 zł miesięcznie utrzymanie w tym ci zainstalują system jaki chcesz i VNC.


RE: vps- programy nie działają - ELdollaro - 20-12-2013 12:26

Patrzyłem tą ofertę wygląda całkiem nieźle. 18 zł na miesiąc to jest bardzo tanio i dodatkowo pomagają w konfiguracji, hmm muszę się zastanowić.


RE: vps- programy nie działają - linoskoczek - 23-12-2013 12:48

A przez ftp wgrałeś plik tar.gz/tar.bz2 czy coś w podobie? Czy .exe? Bo .exe są dla Windowsa, a Wine nie odpali wszystkiego.
Kod:
apt-get install chromium
Zainstaluj Chromium powyższą komendą.

Dodatkowo polecam uruchamiać programy poprzez Wine i terminal jednocześnie, także otwierasz terminal i wpisujesz:
Kod:
wine "ścieżka do programu"
np.
Kod:
wine "/home/eldollaro/program.exe"

Jeśli masz zamiar kupować jakiegoś VPS'a, to zajrzyj na moją stronę o hostingach, a przy okazji znajdź dla siebie jakieś zniżki.