Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM]Programu MLM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [SZUKAM]Programu MLM (/Temat-SZUKAM-Programu-MLM-82144)



[SZUKAM]Programu MLM - Resick - 19-12-2013 20:09

Witam wszystkich.Z racji tego , że postanowiłem dziś rozpocząć na poważnie moją przygodę z tworzeniem aktywów szukam dobrego programu MLM.
Oto czego potrzebuje:
-produkt musi być w miarę tani , tak , aby było na niego stać przeciętnego Kowalskiego,
-musi być powszechnie używany,
-dobrze by było gdyby to była polska firma,
-produkt musi być rzecz jasna dobrej jakości,


Jestem gotów podjąć oczywiście współpracę Smile


Dziękówa z góry .


RE: [SZUKAM]Programu MLM - Admin - 19-12-2013 20:32

http://zarabiam.com/Temat-FM-GROUP-Opinie-Hit-czy-Kit-60179

Próbuj jak masz gadane i umiesz sprzedać każdą bajkę.


RE: [SZUKAM]Programu MLM - Resick - 19-12-2013 20:52

GM GROUP odpada , czekam na dalsze propozycje.
Produkt musi być solidny , żadnego kiczu,aż tak "żebym z czystym sumieniem mógł go sprzedać znajomym lub bliskim".


RE: [SZUKAM]Programu MLM - nitram - 19-12-2013 21:15

Generalnie rzecz biorąc nie ma większego znaczenia w jakiej firmie marketingu sieciowego działasz.
Ważne jest zebys był przekonany do produktów i samej firmy. Nie mam tu na myśli fanatycznego obwieszczania światu jakie cudne rzeczy posiadasz w swoim ręku, a jedynie o przekonanie, że to jest dobre. Dobrze ze na początku określiłeś pare warunków które firma ma spełniać i firmę która podał ci admi spełnia wszystkie Twoje warunki, a Tobie firma i tak nie odpowiada.
Moze określ w jakiej dziedzinie ma działać ta twoja wymarzona firma? Produkty dla domu, perfumy, kosmetyki, finanse, ubezpieczenia, zdrowie, telekomunikacja?
W zależności w czym sie dobrze czujesz bedzie łatwo dobrać firmę, nie ma idealnej firmy ale przy dużym wkładzie własnej pracy w każdej firmie osiągniesz sukces.
FM jest dobry wyborem jesli nie miałeś nigdy styczności z mlm ponieważ ma moim zdaniem największy wachlarz produktów do dyspozycji, przez co łatwiej bedzie ci zacząć. Nie wiem na ile sie zapoznałes z ta firma i co ci nie pasuje w niej tak bardzo ?

Moze cos z tego ci przypasuje:

Akuna naturalne suplementy diety

Amway głownie chemia gospodarcza

Colway producent kolagenu naturalnego, dowodzony przez charyzmatycznego

EFG produkty finansowo-ubezpieczeniowe.

FM Group chemia gospodarcza, kosmetyki, perfumy, telefonia komórkowa,

Golden Drop olej spożywczy z Omega 3 o smaku masła w klasie premium.

ORIFLAME, Avon - kosmetyki

Novision produkty finansowo-ubezpieczeniowe

Tahitian Noni TNI Polska naturalne suplementy

ACN - telefonia stacjonarna i komórkowa

DRB - ubezpieczenia

Tuperware - pojemniki do kuchni i domu (magiczne) chyba każdy ma przynajmniej 1 ich produkt w domu

Zepter - garnki nie wiem czy jeszce działają.


P.S. Zeby sprawdzic czy produkt jest solidny i się do niego przekonać najpierw sam musisz go kupic i sprawdzic, czytając opinie ludzi w internecie nie używając nigdy tego produktu nie przekonasz sie do niego i tym samym innych do niego nie przekonasz. A i pamiętaj że nawet jesli dla ciebie cos jest super wow, nie musi byc takie dla Twojego znajomego każdy ma inny gust i potrzeby do zaspokojenia, które wpływają na ocenę produktu.


RE: [SZUKAM]Programu MLM - Resick - 19-12-2013 22:27

(19-12-2013 21:15)nitram napisał(a):  Generalnie rzecz biorąc nie ma większego znaczenia w jakiej firmie marketingu sieciowego działasz.
Ważne jest zebys był przekonany do produktów i samej firmy. Nie mam tu na myśli fanatycznego obwieszczania światu jakie cudne rzeczy posiadasz w swoim ręku, a jedynie o przekonanie, że to jest dobre. Dobrze ze na początku określiłeś pare warunków które firma ma spełniać i firmę która podał ci admi spełnia wszystkie Twoje warunki, a Tobie firma i tak nie odpowiada.
Moze określ w jakiej dziedzinie ma działać ta twoja wymarzona firma? Produkty dla domu, perfumy, kosmetyki, finanse, ubezpieczenia, zdrowie, telekomunikacja?
W zależności w czym sie dobrze czujesz bedzie łatwo dobrać firmę, nie ma idealnej firmy ale przy dużym wkładzie własnej pracy w każdej firmie osiągniesz sukces.
FM jest dobry wyborem jesli nie miałeś nigdy styczności z mlm ponieważ ma moim zdaniem największy wachlarz produktów do dyspozycji, przez co łatwiej bedzie ci zacząć. Nie wiem na ile sie zapoznałes z ta firma i co ci nie pasuje w niej tak bardzo ?

Moze cos z tego ci przypasuje:

Akuna naturalne suplementy diety

Amway głownie chemia gospodarcza

Colway producent kolagenu naturalnego, dowodzony przez charyzmatycznego

EFG produkty finansowo-ubezpieczeniowe.

FM Group chemia gospodarcza, kosmetyki, perfumy, telefonia komórkowa,

Golden Drop olej spożywczy z Omega 3 o smaku masła w klasie premium.

ORIFLAME, Avon - kosmetyki

Novision produkty finansowo-ubezpieczeniowe

Tahitian Noni TNI Polska naturalne suplementy

ACN - telefonia stacjonarna i komórkowa

DRB - ubezpieczenia

Tuperware - pojemniki do kuchni i domu (magiczne) chyba każdy ma przynajmniej 1 ich produkt w domu

Zepter - garnki nie wiem czy jeszce działają.


P.S. Zeby sprawdzic czy produkt jest solidny i się do niego przekonać najpierw sam musisz go kupic i sprawdzic, czytając opinie ludzi w internecie nie używając nigdy tego produktu nie przekonasz sie do niego i tym samym innych do niego nie przekonasz. A i pamiętaj że nawet jesli dla ciebie cos jest super wow, nie musi byc takie dla Twojego znajomego każdy ma inny gust i potrzeby do zaspokojenia, które wpływają na ocenę produktu.

Moja wymarzona firma powinna posiadać produkty dla domu.Mogą to też być kosmetyki.
Generalnie to potrzebuje firmy z której produktami będę mógł śmiało budować sieć.Najważniejsze dla mnie jest zbudować sieć , co najmniej 500 osób , wiem , że to kwestia nawet kilku lat, nie musi mnie nikt uświadamiać Cool
Firma nie musi mieć x lat stażu na rynku , mogą być też nowe , tylko że z jakąkolwiek renomą.


RE: [SZUKAM]Programu MLM - nitram - 20-12-2013 00:28

Nic dodac nic ująć w swojej wypowiedzi opisałeś firmę FM, powiedz czemu ona Ci nie odpowiada jak napisałeś wyżej?

A jesli nie FM to moze Betterware sprawdź sobie.


RE: [SZUKAM]Programu MLM - skoczekS1 - 22-12-2013 01:20

Jak do domu to może familo, tylko system wynagrodzen maja ch....


RE: [SZUKAM]Programu MLM - Resick - 22-12-2013 10:58

Z tego co się orientuję , to premie w familo można wykorzystać tylko na zniżki cen produktów , czyli kompletny crap .


RE: [SZUKAM]Programu MLM - Workis - 22-12-2013 12:39

Mysle, ze Resvick dlatego nie chce wspolpracy z FM ze wzgledu na zla renome FM. Wiekszosc ludzi slyszac FM ma od razu w glowie obraz tanich podróbek jak u cygana na bazarze i zaślepionych naganiaczy. Na jakiejs podstawie sobie taki obraz w glowie wyrobili...

Wg mnie najlepszy bedzie dla Ciebie Oriflame - firma istnieje dlugo, oferuje kosmetyki ktore nie maja zlej opinii. Maja (a przynajmniej mieli) fajny system wejscia polegajacy na tym, ze wejscie kosztuje bodajze 15 zł a na dzien dobry otrzymujesz znizke 30%. Czyli jak kobitka slyszy, ze przy zakupach za 50 zł sie to jej zwroci to dosc szybko przekalkuluje w ile czasu wyda to 50 zł (hehe, od razu Smile ) i sa wieksze szanse, ze w to wejdzie. Nie trzeba tworzyc niesamowitych sieci dystrubutorow, tylko np. pojedyncze osoby, ktore beda kupowac dla siebie. Ktoras z nich predzej czy pozniej zacznie robic to samo co Ty i zacznie sie tworzyc w ten sposob drzewko.

pozdrawiam


RE: [SZUKAM]Programu MLM - mmr - 22-12-2013 17:03

Działam już trochę w branży MLM i jakoś dziwnie się składa, że znam sporo osób, które odnoszą całkiem spore dochody z FM, a jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś kto naprawdę zarabia w Oriflame, a trochę się też tą firmą interesowałem, zresztą podobnie z Avonem, który de facto MLMem nie jest.

Co do FM to nie wiem czy wiecie, ale to nie tylko perfumy, to także chemia, telefonia komórkowa, make up i ciekawe co tam jeszcze wymyślą.... Ale rozwija się w niesamowitym tempie mimo, że na rynku aż tak długo nie jest.

Oczywiście można też brać pod uwagę internetowe programy MLM typu GVO czy 7MT. I tu sprawa chyba łatwiejsza, bo są to typowo produkty internetowe, więc budowanie struktury jest łatwiejsze.