Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? (/Temat-Powrot-EasySub-czywyludzanie-hasel-82131)



Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - luxiorsan - 19-12-2013 18:22

Witam!

Z ciekawości wszedłem na stronę pp.easysub.pl i zauważyłem dobrze znany ekran logowania. Gdy to się stało bezmyślnie wpisałem swoje dane do logowania. Wyskoczyło mi, że takiego konta nie ma. Tu już zapaliła mi się czerwona lampka. Wszedłem na zarabiam.com żeby się upewnić i okazało się, że tak - każdy widzi taką informację. A teraz przechodząc do meritum, nie wydaje sie wam, że to może być strona wychwytująca nasze hasła i loginy? Przecież niejeden używa takiego samego mejla,hasła na różnych serwisach zarobkowych. Moja rada jest taka, żeby nie próbować się tam logować, skoro żadne konto na pewno nie działą. Co Wy na to ?


RE: Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - Icek - 19-12-2013 18:26

Zacnie powiadasz rycerzu Big Grin
Bo tak moze i byc...


RE: Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - Captain - 20-12-2013 09:21

Właśnie się dowiedziałem, że Esysub upadło: http://zarabiam.com/Temat-Co-sie-stalo-z-easysub-81999

Nawet nie wiecie jak mnie to ucieszyło. Czy jestem jedyną osobą tutaj która się z tego cieszy z banem na twarzy? Big Grin Smile


Im mniej internetowego ścierwa i wyłudzaczy, tym lepiej. Pozdrawiam naciągaczy którzy czekają na swoje niezbyt uczciwe wypłatki po kilka tys Huh

[Obrazek: sylwester.jpg]


RE: Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - bolo9797 - 20-12-2013 09:24

Hmm .. Przeciez maja nasze passy w bazie , wiec moga logowac sie gdzie chca ..


RE: Powrót EasySub, czywyłudzanie haseł? - 30procent - 20-12-2013 09:27

popieram
oszusci!!!!