Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. (/Temat-Nabije-na-FB-glosy-na-konkursach-lajki-pod-zdjeciami-itd-82107)

Strony: 1 2


Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - lukasz.t - 19-12-2013 11:13

1. Co oferuję: Głosy w konkursach FB (aplikacje, lajkowanie itd.)
2. Opis: Nabiję lajki w dowolnym konkursie na FB, konta zarówno damskie jak i męskie, każde ze zdjęciem profilowym
3. Kontakt: PW
4. Cena: 25 groszy za 1 like
5. Sposób zapłaty: PayPal lub przelew bankowy


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - mdsad - 19-12-2013 12:07

Kupie, prosze o kontakt [email protected]
Nie moge pisiać via PW


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - lukasz.t - 19-12-2013 12:14

przed chwilą wysłałem maila


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - mdsad - 19-12-2013 12:29

JA też, podaj mi tam dane.[/align]


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - lukasz.t - 21-12-2013 09:02

Sprawa z mdsad zakończona, czekam na kolejne oferty Big Grin


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - fafu777 - 23-12-2013 09:19

wysłałem PW, bo jestem zainteresowany


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - damian_kotula - 23-12-2013 21:28

Prosze o wiadomość na e-mail [email protected] Smile (nie moge wysyłać PW)


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - lukasz.t - 24-12-2013 11:09

Temat z fafu777 zakończony, dzieki za transakcje Smile

Damian - wysłałem Ci maila


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - Prezio89 - 03-01-2014 09:03

Proszę o kontakt, jestem zainteresowany transakcją Smile


RE: Nabiję na FB: głosy na konkursach, lajki pod zdjęciami itd. - fato - 04-01-2014 15:26

ile max lajków?