Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) (/Temat-Lubie-to-subskrybcje-YT-itp-duzoooo-82083)

Strony: 1 2


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - Styler - 22-12-2013 00:26

Ok, czekam na jakiś kontakt.


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - maax6 - 22-12-2013 12:36

UWAGA
Gość chyba coś kręci. Mogę mu doładować z Inteligo i jak chciałem numer telefonu to nie podał. Milczy już drugą godzinę. Chciał tylko kod doładowania


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - Styler - 22-12-2013 14:16

Gościu, przekroczyłeś limit wiadomości. Nawet nie mogę ci wysłać tego numeru. Na drugi raz najpierw się zorientuj, potem zacznij krytykować czy podejrzewać.

Może nie wiesz ale są ludzie których jedynym zajęciem nie jest siedzenie na komputerze...


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - maax6 - 22-12-2013 18:38

Na komputerze to raczej nie siadam, bo było by to dla niego niebezpieczne, dla mnie zaś niewygodne Smile
Poza Tym jeśli nie mogłeś wysłać PW , mogłeś pisać w temacie. Fakt jest taki że w tym czasie gdy Ty mi wysyłałeś pisałem z innym użytkownikiem. Rzeczywiście w tym czasie zawaliło mi skrzynkę. Jak dalej chcesz to możesz już śmiało pisać


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - Styler - 22-12-2013 18:56

Na drugi raz po prostu nie oskarżaj od razu ok? Wiadomość już poszła.


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - maax6 - 23-12-2013 09:06

Spoko. Już wszystko wyjaśnione. Lubię to już lecą aż miło. Dziękuję i przepraszam


RE: Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - Styler - 23-12-2013 13:39

Pierwsza osoba zadowolona, zapraszam kolejne Smile


Lubię to, subskrybcje YT itp (dużoooo) - yazir - 02-02-2014 23:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.