Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? (/Temat-Jaki-program-partnerski-do-FanPage-Na-Facebook-82068)



Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - erold - 18-12-2013 17:04

Witam, poszukuję dobrego programu partnerskiego który mógłbym wykorzystać na swoim FP. Nie chodzi mi o scam typu easysub czy inne typu fires.pl / których Facebook blokuje linki. Ważne aby program wypłacał no i żeby Facebook nie blokował ich linków.


RE: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - aero2 - 18-12-2013 17:11

Nie ma różnicy, bo prędzej czy później i takie linki zostaną zablokowane jak za dużo będzie spamu.

Żeby to ominąć, daj stronę PP w iFrame lub daj przekierowanie na PP.


RE: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - erold - 18-12-2013 17:14

@up jak możesz wejdź na GG


RE: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - mmr - 19-12-2013 20:28

Zastanawiałbym się nad opcją skracania linków w CPM24. Teraz jest całkiem spora stawka za 1000 przejść przez link. Przy dużym FP można sporo zarobić, także warto się zastanowić nad tym programem.


RE: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - rexu12 - 23-10-2016 22:19

Też skracam linki i co przechodzi na fb Smile


RE: Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - Slywiah - 09-11-2016 16:02

Ja robiłam zawsze bez przekierowań, ale u mnie to jest jeden post z reflinkiem na 10 zwykłych. Przy czym u mnie się to nie sprawdza. (Branża finansowa)

Co do wyboru PP to zależy od tematyki.


Jaki program partnerski do FanPage Na Facebook ? - Artinesse - 02-03-2018 15:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.