Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny ruch na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Dziwny ruch na stronie (/Temat-Dziwny-ruch-na-stronie-82058)



Dziwny ruch na stronie - Pablo1979 - 18-12-2013 15:29

Witam od jakiegoś czasu tzn od momentu dodania kilku postów na stronie i standardowym pingowaniu na kilku stronach tych postów, oraz dodaniu do nich backlinków z tychże stron, zaczął sie jakiś dziwny ruch na stronię z całego świata niestety narzędzie w blogspocie nie rozpoznaję stron z których on idzie nigdy tak nie miałem . Licznik zlicza wejścia a źródła brak tylko pokazuje z jakich krajów on pochodzi . Miał z was ktoś taką sytuację boje się że mogę zaraz dostać bana za taki traffic ilość odwiedzin nagle skoczyła ze 100 UU do około 500 - 600 na dzień .


RE: Dziwny ruch na stronie - bodek7654 - 18-12-2013 16:05

boty, google oraz chinskich wyszukiwarek


RE: Dziwny ruch na stronie - Pablo1979 - 18-12-2013 16:22

ale to już trwa 3 dni nigdy tyle to nie trwało .


RE: Dziwny ruch na stronie - bodek7654 - 18-12-2013 21:07

(18-12-2013 16:22)Pablo1979 napisał(a):  ale to już trwa 3 dni nigdy tyle to nie trwało .

gdy dodajesz ciagle nowe posty bot skanuje nowe posty tak samo inne boty
najbardziej popularne i powszechne boty do skanowania :
- Googlebot 2
- Googlebot-Mobile
- BingBot
- msnbot-media 1
- YandexBot
- AhrefsBot

to normalne, gdy wrzucasz cos np do YT bot skanuje strone i Leci za linkiem odwołującym wiec przy okazji skanuje równiez twoja strone oraz podstony .itd , po IP mozesz tylko wnioskowac z jakiego to kraju
taki ruch to norma i bedzie tak caly czas


RE: Dziwny ruch na stronie - Pablo1979 - 31-12-2013 09:31

Kurde zaczynam się trochę martwić ruch się podwoił już ponad 1100 odwiedzin na stronie a dodałem tylko 2 nowe posty nie wiedziałem że boty mogą taki ruch wygenerować.


RE: Dziwny ruch na stronie - bodek7654 - 31-12-2013 17:50

(31-12-2013 09:31)Pablo1979 napisał(a):  Kurde zaczynam się trochę martwić ruch się podwoił już ponad 1100 odwiedzin na stronie a dodałem tylko 2 nowe posty nie wiedziałem że boty mogą taki ruch wygenerować.

ruch botow zalezny jest od ilosc BL w sieci , jezeli masz ich az tak duzo to i taki ruch moga wygenerowac , ale ponad tysiac to chyba raczej ze zwyklymi wejsciami razem wziety