Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu (/Temat-Zamkniety-Pytanie-dotyczace-nowego-dzialu-8205)

Strony: 1 2


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - matt88 - 06-06-2010 17:53

no i po co komu te nagrania ? zbedne


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Admin - 06-06-2010 18:11

tez mi sie tak wydaje a gdy juz ktos pisze "ze jest na tak" to niech poda jakikolwiek argument Smile


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Morfit - 07-06-2010 22:14

@Up : dla mnie to nie problem Wink
Jestem na tak, ponieważ wszystko byłoby uporządkowane w jednym miejscu i nie trzeba byłoby szukać w środku tematu danych nagrań etc.


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Daminn - 14-06-2010 17:20

"Wprowadźmy ład i porządek" xD. Popieram, ale sensu nowego działu nie widzę, wystarczy przypięty temat.


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Admin - 14-06-2010 18:31

wporzadku wiec na temat sie zgadzam gdy ktos stworzy dokladnie opisany temat to wystarczy do mnie napisac a zostanie przypiety. Najelpiej by taki temat zawieral juz obecne nagrania ktore sa porozrzucane po forum.


[Zamknięty][Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.