Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu (/Temat-Zamkniety-Pytanie-dotyczace-nowego-dzialu-8205)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Pytanie dotyczące nowego działu - Szymik - 05-06-2010 13:12

Witam,
Mój pomysł polega na zrobieniu nowego działu "Nagrania z forum (Idol), restocków itp." -- uporządkowało by to wszytkie nagrania, a nie porozrzucane na cały forum w pojedyńczych tematach

Mam nadzieję że mój pomysł zostanie pozytywnie rozpatrzony Wink
Pozdro
Szymik


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Magnus - 05-06-2010 16:06

Jestem za bo właśnie można by było wszystkie nagrania zebrać w jednym temacie i tam by były również nagrania z restocków innych portali np. ostatni z Thisbox.pl


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Yanke$ - 05-06-2010 16:55

Jak najbardziej za. Dział bardzo by się przydał i myślę, że admin nie miałby nic przeciwko. Oprócz porządku na forum, dział posiadałby jeszcze jedną, wielką zaletę: pomógłby nowym użytkownikom, którzy słowo 'restock' słyszą po raz pierwszy; mogliby zobaczyć, jak to jest. Za ! Smile


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - SZAFI - 05-06-2010 17:40

Też jestem za Smile


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - picio - 05-06-2010 18:14

też jestem za
Ps najlepiej zrobić ankietę


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Yanke$ - 05-06-2010 18:28

Po co zrobić ankietę ? Jak na razie wszyscy są za, a i tak to wszystko zależy od Admina Smile


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Admin - 06-06-2010 14:24

na razie nie widze tego pomysłu - gdzie taki poddział miałby się znajdować ?

i co by tam było kilka nagrań z idola ? i ewentulane z restocku(ktorych i tak nikt nie publikuje - no bo po co).


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - rajmek126p - 06-06-2010 14:30

niee mysle ze to zły pomysł ale jak tam sobie chcecie


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Vesperus - 06-06-2010 14:59

jestem na tak


RE: Pytanie dotyczące nowego działu - Tech - 06-06-2010 16:51

A nie prościej założyć temat, np w off-topicu i poprosić moda o przypięcie Tongue?