Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ok. 300-700zł do zarobienia bez żadnego ryzyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ok. 300-700zł do zarobienia bez żadnego ryzyka (/Temat-ok-300-700zl-do-zarobienia-bez-zadnego-ryzyka-82047)



ok. 300-700zł do zarobienia bez żadnego ryzyka - FastLogin - 18-12-2013 05:27

Witam,

Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział - jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Wstęp:

Obecnie 2 bukmacherów posiada promocje typu Cash Back - czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 200zl i do 222zl. Po wpłaceniu pieniędzy i obstawieniu danych zakładów jeżeli one nie wejdą to ta kwota jest zwracana na konto użytkownika. Mozna ja od razu wypłacić bez żadnego wymaganego obracania itd.
Czyli nie ma w tym haczyka. Warunkiem jest jedynie aby to było pierwsze konto danego użytkownika i wplata poprzez konto lub kartę płatnicza.

Na czym to polega:

Zakładasz konta w Betclic i Expekt, wpłacasz 200zl (betclic.com) i 222zl (expekt.com) poprzez konto bankowe lub kartę płatnicza. I tu pojawia się moja oferta bo przecież sam możesz obstawić wybrane mecze i albo wygrasz albo nic nie stracisz Wink Ale wygrać jeżeli jest się zielonym w tym zakresie nie jest łatwo. Dlatego ja oferuje Ci za darmo płatne typy bukmacherskie, które sam kupuje. No a co ja z tego mam? Jeżeli zakład nie wejdzie to oczywiście nic, Ty nie tracisz tez - możesz swój wkład od razu wypłacić. Jeżeli natomiast oferta wejdzie to chciałbym 50% wygranej. To czy mi ja przelejesz zależy już tylko od Twojej uczciwości.

Przykład:

Wpłacasz 200 i 222zł, ja podaje Ci typy które obstawiasz. Zazwyczaj jest to kupon z 2 zdarzeniami, przykładowo z kursami 1,65 i 1,80 czyli łączny kurs 2,97
więc:

1 Zakład: 200 x 2,97 = 594
2 Zakład: 222 x 2,97 = 659,34
Suma: 1253,34 PLN

Zarobki: 1253,34 - 422(twój wkład) = 831,34 zł. i Właśnie z tego zysku chciałbym 50% czyli 415,67 zł na czysto dla Ciebie i dla mnie.

Zarobiona kwota jest zależna kursów zdarzeń na dany dzień.



Podkreślam! Jeżeli zakład nie wejdzie to nic nie tracisz bo dostaniesz zwrot, który możesz wypłacić od razu na swoje konto.

I dlaczego to jest niby dobra oferta? Przecież sam mogę obstawić swoje typy:


Oczywiście, że tak. Nawet jak nie wejdą to przecież nic nie stracisz, ale ja oferuję typy które są płatne za darmo w zamian za udział w zysku.

Wymagania:

- Ukończone 18 lat
- Posiadanie dowodu osobistego lub prawa jazdy lub paszportu - Trzeba przesłać skan bukmacherowi żeby potwierdzić iż jest się realna osoba.
- Konto bankowe
- 422zł ZWROTNEGO 100% WKŁADU
- Brak konta u bukmacherów betclic.com i expekt.com

Pytania? Zpraszam.


ok. 300-700zł do zarobienia bez żadnego ryzyka - yazir - 18-12-2013 10:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.