Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Prawdziwa nazwa Easy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: "Prawdziwa nazwa Easy" (/Temat-Prawdziwa-nazwa-Easy-82030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - malpa2 - 19-12-2013 14:00

(19-12-2013 12:52)Por2010 napisał(a):  i tak nie pojedziecie Jerk2

To że ty jesteś trzęsidupa to nie znaczy że nie ma tu konkretnych osób, które chcą coś zrobić w swojej sprawie.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - aero2 - 19-12-2013 14:02

Tak pojedziecie jak do Kaszubskiego, gadać to każdy może, ale taka jest prawda , że w internecie nic nie jest pewne i czasem trzeba się z tym pogodzić.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - kellylentz9 - 19-12-2013 14:07

Otworzyli strone heh prubowałem sie zalogować a tu konto nie istnieje Wink


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - JuNiOrSoDa - 19-12-2013 14:25

(19-12-2013 13:46)AnnaKa napisał(a):  @up jakoś Twój post mnie np. nie rozśmieszył ... Ci co im nie wypłacili po 100-300 zł mają to gdzieś i piszą że co to nie oni że porażką są ci co chcą iść... A taka prawda że jak komuś nie wypłacili ponad tysiąca zł chce się jechać.

To nie miało być śmieszne. Tylko zastanawia mnie co zrobicie jak już tam dotrzecie ? Wink


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Qwik - 19-12-2013 14:28

Kaszubskiego już w Polsce nie ma.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - JuNiOrSoDa - 19-12-2013 14:40

Ich też już zaraz nie będzie albo już nie ma ..


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Lusek - 19-12-2013 18:02

Jak dla mnie mnie możecie jechać Smile Osmieszycie się tylko i tyle. tak jak powiedział aero2... W necie nic nie jest pewne. Trzeba się z tym niestety liczyć, że ci co wydymali tysiące osób na subskrypcjach, sami mogą zostać wydymani. Takie życie.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - AnnaKa - 19-12-2013 21:12

I tu mam tych co mówili że nie pójdę !

Dziś drodzy , kochani , wspaniali , hejterzy wybrałem się właśnie pod podany adres z towarzystwem 2 osób , świadków...

Sytuacja wyglądała następująco , weszliśmy do pasażu w którym znajduje się podana firma , i na początku napotkaliśmy Pana z ochrony któremu widocznie nie spodobali się moi towarzysze i ten do nas podszedł pytając czego panowie szukają... Ja powiedziałem czy jest tu firma '' EasySub'' poprawiłem się i zapytałem o firmę ''Faxum'' Pan mi powiedział co jak i gdzie więc tam się udałem.. Co się okazało , na wstępie przywitała mnie Pani która powiedziała w czym może pomóc itd.. Ja powiedziałem czy mógłbym porozmawiać z osobą odpowiedzialną za działanie serwisu subskrypcyjnego sms .. Powiedziała że w chwili obecnej nie ma nikogo... Ja następnie poprosiłem Ją o udzielenie informacji na temat strony pp.easysub , jednak jedynie co mi powiedziała to ''Fakt , zmam tę firmę , udzielamy im możliwość subskrybcji , dlaczego Pan pyta?'' Ja powiedziałem czy mi może coś więcej powiedzieć i że podobno firma ta ma siedzibę właśnie tutaj... Stwiedziła , że jest to nie możliwe i musiałem dowiedzieć się błędnych informacji , ja podziękowałem i opuściłem lokal bo czego miałem tam dłużej szukać ? ... Jeśli ktoś mi nie wierzy proszę się tam udać i samemu zapytać .

Teraz proszę hejtować , śmiać się itd.
Ale powiem tak przynajmniej mi jedynemu ZALEŻAŁO byśmy kasę odzyskali i udałem się ''podobno'' do samego właściciela .

Jeśli ktoś mi potwierdzi , że to właśnie ta firma i PANI mnie delikatnie mówiąc oszukała dajcie znać !


A komentarze typu '' I tak nikt nie pójdzie możecie już usunąć'' Dziękuję Dobranoc tyle z mojej strony !


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - ICanTrollU - 19-12-2013 22:32

siedziby nie ma, ma daleko od Polski w raju podatkowym Lol


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Karczu - 19-12-2013 22:42

A nie mówiłem, że to nie oni? To byliście mądrzejsi Big Grin