Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Prawdziwa nazwa Easy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: "Prawdziwa nazwa Easy" (/Temat-Prawdziwa-nazwa-Easy-82030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - kuba48 - 18-12-2013 17:52

Mi się zdaje, że albo fires albo illysms to jego dzieło drugie ;D Szykowane już wczesniej by móc zamknąć tą strone.
Big Grin


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - JaTuDensze - 18-12-2013 17:59

(18-12-2013 17:52)kuba48 napisał(a):  Mi się zdaje, że albo fires albo illysms to jego dzieło drugie ;D Szykowane już wczesniej by móc zamknąć tą strone.
Big Grin

Fires ma całkiem innego właściciela + zobacz sobie firegifts kiedy powstało od tego wszystko się zaczęło Smile


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - themate0 - 18-12-2013 18:44

a administrator illysms podaje sie za kobiete, zeby nie wzbudzac podejrzen Big Grin


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - bolo9797 - 18-12-2013 19:28

(18-12-2013 11:25)AnnaKa napisał(a):  @4midable
akurat mam wlasna e38 97' wiec jazda z Toba jakos mnie nie interesuje Wink

@makingmoney
sugerujesz cos piszac taka wypowiedz? Chce zeby tylko odpowiedzieli ONI na pytanie dlaczego? a nie ze tak jak kazdy zostawi temat i koniec.. cisza..
Dlaczego ?? Chyba nawet ja mogi ci odpowiedziec Wink Kasa , kasa i kasa !! Widza ze juz na tym tyle nie zarabiaja , zobaczyli ze wyjda jeszcze na + te 1-2 mln i sie zakopali Wink Na ich miejscu pewnie tez bym tak zrobil.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - kubsztyl955 - 18-12-2013 22:21

ja na miejscu spryciarza z easysub bym się trochę bał Big Grin wiedząc co ludzie potrafią odjebać za mniejsze kwoty xD


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - makumba21 - 18-12-2013 23:18

no niestety oszukal wszystkich , niema co sie spinac


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - themate0 - 18-12-2013 23:29

Konto o podanym adresie email nie istnieje

usunęli wszystkie konta o.o


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Karczu - 18-12-2013 23:29

Jak Was czytam to mam szeroki uśmiech na twarzy.

Po pierwsze, to w pierwszym poście w temacie macie podane błędne dane. Właścicielem jest (a przynajmniej był) zupełnie ktoś inny. Tylko siary sobie narobicie jak wparujecie do typka z pierwszego posta. Chociażby dlatego, że EasySub nie był prowadzony przez polską firmę, a przez firmę zagraniczną założoną w jednym z rajów podatkowych (i nie mam tu na myśli Cypru) celem uniknięcia chorych podatków i wręcz niebotycznej księgowości przy takim obrocie. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie otrzymujecie teraz kasy, bo ta kombinatorka się w jakiś sposób ukróciła i ponoć konta mają poblokowane, co mnie wcale nie dziwi patrząc na skalę przelewów do PL.

Po drugie, to dużo gadacie, a znów nic nie zrobicie. Oszusta i gimba z resztą Ogóra mieliście na tacy i nic nie zrobiliście, a tu strasznie ludzie pielgrzymki chcą organizować do siedziby EasySuba, w dodatku do jakiejś cholera wie skąd wziętej, niewłaściwej firmy i do niewłaściwego człowieka. Przypał i nic więcej Szerloki Smile

Osobiście ciesze się, że ES padło, bo mega zepsuło, a wręcz zgimbusiło rynek CPA. Pozdrawiam.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - pixel21 - 18-12-2013 23:55

usunięte konta gj dla easysub :3


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - DDK - 19-12-2013 00:01

(18-12-2013 23:29)Karczu napisał(a):  Jak Was czytam to mam szeroki uśmiech na twarzy.

Po pierwsze, to w pierwszym poście w temacie macie podane błędne dane. Właścicielem jest (a przynajmniej był) zupełnie ktoś inny. Tylko siary sobie narobicie jak wparujecie do typka z pierwszego posta. Chociażby dlatego, że EasySub nie był prowadzony przez polską firmę, a przez firmę zagraniczną założoną w jednym z rajów podatkowych (i nie mam tu na myśli Cypru) celem uniknięcia chorych podatków i wręcz niebotycznej księgowości przy takim obrocie. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie otrzymujecie teraz kasy, bo ta kombinatorka się w jakiś sposób ukróciła i ponoć konta mają poblokowane, co mnie wcale nie dziwi patrząc na skalę przelewów do PL.

Po drugie, to dużo gadacie, a znów nic nie zrobicie. Oszusta i gimba z resztą Ogóra mieliście na tacy i nic nie zrobiliście, a tu strasznie ludzie pielgrzymki chcą organizować do siedziby EasySuba, w dodatku do jakiejś cholera wie skąd wziętej, niewłaściwej firmy i do niewłaściwego człowieka. Przypał i nic więcej Szerloki Smile

Osobiście ciesze się, że ES padło, bo mega zepsuło, a wręcz zgimbusiło rynek CPA. Pozdrawiam.

Zepsuło rynek CPA? A CPA to pewnie na czym polega? Aby pobrać plik wypełnij ofertę "wygraj iphone" gdzie jest płatna subskrypcja? Durne myślenie, ale w sumie nie dziwię Ci się bo prowadzisz sobie jakiś tam serwis Wink Tak samo można powiedzieć, że PPA zepsuło rynek PPD etc. Wystarczy spojrzeć na stronki do pobierania. Gdzie się nie spojrzy, tam wygraj iphone.