Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo (/Temat-ODDAM-strona-internetowa-o-grach-MMO-za-darmo-82027)

Strony: 1 2


[ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 17-12-2013 20:34

1.Nazwa przedmiotu : Wynajem strony internetowej GramwMMO.pl na okres pół roku
2.Opis przedmiotu :Wynajmę stronę GramwMMO.pl osobie zarabiającej na programach partnerskich. Nie pobieram żadnej opłaty, ale jeśli pomoże Ci promowanie strony w jakikolwiek sposób dasz mi duży powód do radości. Na WWW zainstalowałem Wordpressa, w którym dobrałem odpowiednie wtyczki pomagające w pozycjonowaniu Na stronie dodałem posty z opisami gier, które mogą znaleźć się w ofertach Twoich programów prtnerskich. Nie pozycjonowalem, nie promowałem, znaczy próbowałem promować na moich fanpage, ale niestety nie udalo mi się osiągnąć sukcesu Daję stronę w Twoje ręce na pół roku. Nie ponosisz opłat hostingu i domeny. Pisząc do mnie opowiedz o swojej wiedzy, doświadczeniach i karierze w prowadzeniu i zarabianiu na stronach internetowych
3.LINK: http://GramwMMO.pl/
4.Kontakt : PW albo e-mail: [email protected]
5.Cena : 0zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 09-01-2014 18:31

Odświerzam.


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Jacuss - 11-01-2014 12:03

A czy nie uważasz że komuś takiemu co chce zarabiać na PP nie opłaca się bardziej założenie własnej takiej strony skoro ta jest nowa i ma pewnie 1 uu dziennie (Ty)


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 11-01-2014 12:45

Oczywiście, masz rację, ale taka osoba nie musi ponosić kosztów hostingu i domeny. Mi się nie udało odnieść sukcesu, więc może komuś innemu się uda.Nie nalegam na pozycjonowanie oraz promowanie itp. Najważniejsze jest aby chętna osoba zarabiała dzięki mojej stronce.


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - kamil9888 - 13-01-2014 21:19

a jak to strona jest dasz link ?


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 13-01-2014 21:49

(13-01-2014 21:19)kamil9888 napisał(a):  a jak to strona jest dasz link ?

Proszę, oto adres tej stronki: http://GramwMMO.pl/ Smile


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - alken93 - 18-01-2014 21:22

jeżeli nadal aktualne chętnie bym ją wziął


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 19-01-2014 13:53

(18-01-2014 21:22)alken93 napisał(a):  jeżeli nadal aktualne chętnie bym ją wziął

Tak, proszę się zgłosić w odpowiedzi, którą wysłałem Smile


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - Kacpersky12 - 20-01-2014 16:04

Oferta jeszcze aktualna. Z kolegą powyżej nie dogadaliśmy się, więc stronka nadal do oddania Smile


RE: [ODDAM] strona internetowa o grach MMO za darmo - PanCaro - 20-01-2014 23:40

Trochę to głupie Tongue
Osoba która wynajmie stronę będzie zależało jej na lepszym zarobku to i będzie musiała zainwestować w pozycjonowanie a co za tym idzie lepsze statystyki dla domeny a po pół roku autor może sobie już prowadzić dalej swoją stronę z lepszym pozycjonowaniem... Taki darmowy interes Big Grin