Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 17-04-2014 17:07

(17-04-2014 15:54)OtherName napisał(a):  Ma ktoś, w zakładce withdraw, uwzględnioną kwietniową wypłatę? U mnie w historii pusto, saldo też nie zostało zmienione.

U mnie tak samo.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kolorpurpury - 17-04-2014 17:23

(17-04-2014 17:07)MilanFan napisał(a):  
(17-04-2014 15:54)OtherName napisał(a):  Ma ktoś, w zakładce withdraw, uwzględnioną kwietniową wypłatę? U mnie w historii pusto, saldo też nie zostało zmienione.

U mnie tak samo.

Też tak mam. To jest na pewno spowodowane tym błędem, który wystąpił (mój kolega dostał więcej na paypal niż miał dostać.. miał ok 20 zł a dostał 75 zł.) Myślę, że wszystko unormuje się po prostu w maju przy kolejnych wypłatach.

Jeśli ktoś ma ograniczone konto paypal może nie otrzymać kasy.

Jeśli ktoś chciałby zacząć zarabiać na shortest to mogę podzielić się niszą, wszystko po kolei wytłumaczyć, "pomentorować" na moich warunkach.
Nie mam jeszcze potężnych zysków ale mam niszę, która zapewnia stałe wejścia w linki codziennie i nie wypali się nigdy. Zapraszam na priv Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - zozols1 - 17-04-2014 20:16

Wie ktoś może czy jak będę na tym serwisie skracał linki do AdsCloud to dostanę kasę za klik tu i tu ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - m4t0sh - 17-04-2014 20:29

(17-04-2014 17:23)kolorpurpury napisał(a):  
(17-04-2014 17:07)MilanFan napisał(a):  
(17-04-2014 15:54)OtherName napisał(a):  Ma ktoś, w zakładce withdraw, uwzględnioną kwietniową wypłatę? U mnie w historii pusto, saldo też nie zostało zmienione.

U mnie tak samo.

Też tak mam. To jest na pewno spowodowane tym błędem, który wystąpił (mój kolega dostał więcej na paypal niż miał dostać.. miał ok 20 zł a dostał 75 zł.) Myślę, że wszystko unormuje się po prostu w maju przy kolejnych wypłatach.

Jeśli ktoś ma ograniczone konto paypal może nie otrzymać kasy.

Jeśli ktoś chciałby zacząć zarabiać na shortest to mogę podzielić się niszą, wszystko po kolei wytłumaczyć, "pomentorować" na moich warunkach.
Nie mam jeszcze potężnych zysków ale mam niszę, która zapewnia stałe wejścia w linki codziennie i nie wypali się nigdy. Zapraszam na priv Smile
pewnie konta permium


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Pawel Szamotulski - 22-04-2014 13:01

Jeśli ktoś chce to mogę dać kilka cennych wskazówek na początek za refa https://shorte.st/ref/75b2a6de63


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - m4t0sh - 22-04-2014 19:35

(22-04-2014 13:01)Pawel Szamotulski napisał(a):  Jeśli ktoś chce to mogę dać kilka cennych wskazówek na początek za refa https://shorte.st/ref/75b2a6de63

ile już zarobiłeś?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - amaltej - 22-04-2014 20:18

Dzisiaj zablokowali mi konto, i nawet nie wysłali maila ani nic jaki jest tego powód....


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 22-04-2014 20:23

(22-04-2014 20:18)amaltej napisał(a):  Dzisiaj zablokowali mi konto, i nawet nie wysłali maila ani nic jaki jest tego powód....

Mi zablokowali, maila wysłali, ale byłem cały czas zalogowany i mogłem skracać. Oczywiście wszystko z nimi wyjaśniłem i mi konto odblokowali, bo zablokowali je niesłusznie, chyba że ktoś mnie wrabiał. Big Grin

U Ciebie wyskoczyła informacja o blokadzie jak się logowałeś czy jak?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - wojtek113 - 28-04-2014 21:31

Mam pytanko wypłatę zlecam, czy sami mi wypłacają ? I czy muszę dawać jakiś skan dowodu czy prawa jazdy bo kiedys na jednej stronie tak było..


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - aero2 - 28-04-2014 21:43

Dobra płatny skracacz, ale żeby nie móc usuwać linków to porażka.
Niech każdy pisze do nich, żeby to wprowadzili, ja już pisałem.