Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 28-02-2015 11:42

tez wam nie nalicza dzisiaj wejść ? o.o


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 28-02-2015 12:39

Tak, nadal 0 wejść. Rolleyes


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 28-02-2015 12:49

Nie wiem co sie dzieje z tym skracaczem. Z lidera zaczynaja upadac na samo dno :/

Ostatnio coraz wiecej problemow z przekierowaniami do docelowych stron. Najnizsze stawki na rynku i do tego te podane na stronie maja sie nijak do rzeczywistosci a wiec nie wiem po co podaja, jescze bardziej sie osmieszaja. A teraz jeszcze od polnocy brak naliczen i jak znam zycie to zero rekompensaty. A wystarczy dodac, ze adf.ly rekompensuje nawet dwu/trzy godzinne awarie w postaci wiekszych naliczen dnia nastepnego. Coz... oby nie skonczyli jak wiekszosc dobrych POLSKICH firm w sieci Wink Mnie ostatnie ich potkniecia i ruchy mocno niepokoja i nizbyt spokojnie patrze w przyszlosc tej firmy.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 28-02-2015 12:50

0 wejść , ale normalnie przekierowywuje na strone Tongue


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 28-02-2015 13:03

Najlepsze to, ze wlasnie rozmawialem z przedstawicielem i wedlug niego wszystko dziala sprawnie Wink Ale maja sprawdzic co i jak bo napisalem, ze wiele osob ma ten problem, ze za dzis zero wejsc.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - bielu243 - 28-02-2015 13:22

Hah co za typy... najlepsze jest to, ze nawet ludzie juz piszą na forum, że coś nie działa, a ci sie jeszcze spierają, że wszystko ok. Trzeba w końcu pomyśleć nad zmianą serwisu Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 28-02-2015 13:25

Cytat:ok, wszystko jasne - linki się naliczają - ilość kliknięć jest widoczna jeśli spojrzysz na konkretny link. (lista pod wykresem). Ale faktycznie nie widać tego na wykresie już poprawiamy tak czy inaczej - wszystko się nalicza tylko nie widać tego na wykresie

Tak wiec powinno niedlugo wszystko wrocic do normy Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 28-02-2015 13:38

Ta lista pod wykresem też raz działa, innym razem coś nie chce...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Aali - 28-02-2015 23:12

Witam wygenerowałem sobie link za pomocą API, czy to on w ogóle zalicza wejścia do konta? Bo moich linków się nie dodał..
rozwiązany problem, wysyłałem api key w złym formacie


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - velgid - 02-03-2015 13:54

zastanawia mnie sens takiego działania, czy nie łatwiej jest po prostu udostępnić link partnerski do programu ? Przez 30 dni zbierana jest prowizja od każdego zakupu.

Sam motyw wyświetlania reklamy przy przekierowaniu dość ciekawy, nawet zastanawialiśmy się ostatnio czy nie wdrożyć czegoś podobnego na velgid.com