Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Niepowaszny - 13-09-2014 13:03

Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - JaTuDensze - 13-09-2014 17:50

Po co mentorować jak nadal nie wypłacili za sierpień ...


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 13-09-2014 18:12

Dodam, że bc.vc też nie wypłacił ostatnich, planowanych na 12 wypłat. Czyżby paypal poblokował skracacze? Wszystko na to wskazuje.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Mrostry0407 - 13-09-2014 18:18

(13-09-2014 18:12)xsebax napisał(a):  Dodam, że bc.vc też nie wypłacił ostatnich, planowanych na 12 wypłat. Czyżby paypal poblokował skracacze? Wszystko na to wskazuje.

To niech dodadzą Skrilla/Banki ... co za problem, dużo osób u nich zarabia bo mają zaufanie to niech wyjdą do ludzi Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - xsebax - 13-09-2014 18:38

Tak też na pewno się stanie. Przypominam, że podobne rzeczy działy się dawniej w przypadku serwisów plików. Tam także serwisy te zostały poblokowane przez paypal co wymusiło wprowadzenie opcji wpłat/wypłat poprzez skrill, banki i webmoney. Sądzę, że i tu się tak stanie.

Do tego nie ma co panikować. Pamiętajcie o jednym. Takie shorte to "duża" firma zatrudniająca równe 13 osób. Mają w bazie 63 miliony skróconych linków. Serwis od początku powstania zanotował 900 milionów wizyt (łącznie z kilkami w linki). Codziennie emitują 5-6 milionów wyświetleń reklam z czego ok 1,2 miliona w Polsce. Takie firmy nie upadają kiedy blokuje ich paypal czy spotykają inny, drobny problem.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - alussk8 - 13-09-2014 18:50

tylko dalej zostaje problem "ucinania" wypłat przez shorte smutny


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Kickster - 13-09-2014 19:14

Milion wyswietlen w Polsce, a ja sie podniecam ze im 5k robie dziennie xD

PS. Myslicie ze zalozenie payonera jest dobrym pomyslem ? W Pl sie w ogole sprawdza ? Ma ktos ?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - DeDariusz - 14-09-2014 10:58

Nie wiem jak co nie którzy robią tutaj po 500zł miesięcznie... :o

Ja się cieszę z moich pierwszych 15 $, w tym miesiącu idę troszkę lepiej bo już mam 10$ a dopiero jest 14 wrzesien. No ale panowie, jak Wy to robicie? Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - melu - 14-09-2014 11:23

Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Roro - 14-09-2014 11:42

(14-09-2014 11:23)melu napisał(a):  Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.

(13-09-2014 13:03)Niepowaszny napisał(a):  Witam. Chcę się zarejestrować z czyjegoś refa. Od października bym sumiennie ruszył z rozsyłaniem linków. Jeśli ktoś chciałby zostać moim mentorem niech piszę na PW ( tylko i wyłącznie, podsyłajcie jakieś dowody wypłat itp żeby mnie zachęcić). Pozdrawiam.


Ktoś tu ma multi Lol Lol