Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką macię konwersję na Fires? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Jaką macię konwersję na Fires? (/Temat-Jaka-macie-konwersje-na-Fires-82016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - jagan - 16-01-2014 09:25

(16-01-2014 08:32)RyuKirin napisał(a):  fakt, chodziło mi o pp.freebiz .
fires swoją drogą ten sam syf co es, nie zdziwie się jak niedługo przejdzie do scamu. Jak wolicie to trzymajcie się przy fires, przez takich jak wy właśnie konwersja w innych programach partnerskich spada.

@up
aha, sam pewnie nie potrafisz znaleźć dobrej niszy, albo w ogóle nie potrafisz jej znaleźć, ale i tak przeszkadza ci to że ktoś może wyrazić swoją opinie n.t. badziewnego partnera, który już raz pokazał jak pięknie można polecieć sobie z wypłatami i zwiać.facepalm
Na tej podstawie mogę twierdzić że sam nie masz o tym bladego pojęcia Smile

bazujesz na chaosie panującym od pewnego czasu na forum na temat wypłat z firesa - po co piszesz wogóle że badziewny partner to raz, dwa że wypłacili raz + zwiali (?) skoro tak nie zrobili, a w dodatku od innych użytkowników dowiadujesz się o tym że ES nie istnieje chociaż sam go "promujesz" Undecided Wypłaty dla twej wiadomości nie są zależne typowo od samego firesa lecz od operatorów komórkowych - fires nie wyczaruje sobie od tak takiej ilości kasy, w dodatku sami się pewnie z tych dochodów utrzymują.. to było już tyle razy wałkowane że aż już głowa boli.

ps. nie przeszkadza mi wolność słowa, lecz to co wypisujesz to jakieś bzdety wyssane z palca.. zaznajom się pierwszorzędnie z aktualną sytuacją dotyczącą firesa DOKŁADNIE - później się udzielaj Smile


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - RyuKirin - 16-01-2014 09:54

(16-01-2014 09:25)jagan napisał(a):  
(16-01-2014 08:32)RyuKirin napisał(a):  fakt, chodziło mi o pp.freebiz .
fires swoją drogą ten sam syf co es, nie zdziwie się jak niedługo przejdzie do scamu. Jak wolicie to trzymajcie się przy fires, przez takich jak wy właśnie konwersja w innych programach partnerskich spada.

@up
aha, sam pewnie nie potrafisz znaleźć dobrej niszy, albo w ogóle nie potrafisz jej znaleźć, ale i tak przeszkadza ci to że ktoś może wyrazić swoją opinie n.t. badziewnego partnera, który już raz pokazał jak pięknie można polecieć sobie z wypłatami i zwiać.facepalm
Na tej podstawie mogę twierdzić że sam nie masz o tym bladego pojęcia Smile

bazujesz na chaosie panującym od pewnego czasu na forum na temat wypłat z firesa - po co piszesz wogóle że badziewny partner to raz, dwa że wypłacili raz + zwiali (?) skoro tak nie zrobili, a w dodatku od innych użytkowników dowiadujesz się o tym że ES nie istnieje chociaż sam go "promujesz" Undecided Wypłaty dla twej wiadomości nie są zależne typowo od samego firesa lecz od operatorów komórkowych - fires nie wyczaruje sobie od tak takiej ilości kasy, w dodatku sami się pewnie z tych dochodów utrzymują.. to było już tyle razy wałkowane że aż już głowa boli.

ps. nie przeszkadza mi wolność słowa, lecz to co wypisujesz to jakieś bzdety wyssane z palca.. zaznajom się pierwszorzędnie z aktualną sytuacją dotyczącą firesa DOKŁADNIE - później się udzielaj Smile

Nie promuje es, to była literówka, czyt. poprzedni post- chodziło mi o
pp.freebiz.pl
zwisa mi to i drynda kto będzie korzystał z fires, patrząc na wasze konwersje nie trudno jest mi dojść do faktu, że przez fires ludzie zwyczajnie są bardziej wyczuleni na tego typu serwisy.
Nie będę kontynuował tej dyskusji bo to nie ma sensu, wedle woli, później nie ma się co dziwić skąd taka mała konwersja w każdej z niszy- a jak już dojdzie w końcu do kolejnego scamu, bo zwyczajnie powoli każdy zacznie się wykruszać wraz z tym zacznie się płacz, dodatkowo dochodowe nisze pójdą i pomachają na dobranoc.
p.s. mówie o KONWERSJI nie o samych zarobkach, to że ktoś tu ciśnie po 500zł dziennie (o ile to jeszcze jest wgl. możliwe przy tej konwie) nie ma nic do tego, że w przypadku freebiz'a czy nawet eForsy będzie po prostu na wyższym poziomie.