Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką macię konwersję na Fires? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Jaką macię konwersję na Fires? (/Temat-Jaka-macie-konwersje-na-Fires-82016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - lukaszz9 - 01-01-2014 23:18

ja zwykle mam około 2% Smile


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - marcinex1232 - 03-01-2014 20:54

http://scr.hu/1bwa/p55gv


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - jaro225 - 03-01-2014 22:56

Dzisiaj konwersja nie powala...
Ostatnio coś zaczęła mi spadać.
Muszę to zbadać i zacząć działaćSmile
[Obrazek: zD7iCDA.png]


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - RyuKirin - 13-01-2014 04:44

Jeżeli chodzi o samą konwersje na fires- nie opłaca się tworzyć obecnie niszy na których próbujemy wmówić komuś że usługa jest darmowa, powód tego jest taki że po wpisaniu numeru i odebraniu kodu do przepisania wyskakuje informacja niejako o tym że subskrypcja jest płatna. Najlepiej poinformować o regulaminie + dodać że możemy anulować subskrypcję zanim pobierze nam pieniądze z konta.


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - bolo9797 - 13-01-2014 06:55

@up
Przez takie osoby jak ty serwisy tego typu padaja.


Odp: RE: Jaką macię konwersję na Fires? - asiorek - 13-01-2014 16:17

(13-01-2014 04:44)RyuKirin napisał(a):  Jeżeli chodzi o samą konwersje na fires- nie opłaca się tworzyć obecnie niszy na których próbujemy wmówić komuś że usługa jest darmowa, powód tego jest taki że po wpisaniu numeru i odebraniu kodu do przepisania wyskakuje informacja niejako o tym że subskrypcja jest płatna. Najlepiej poinformować o regulaminie + dodać że możemy anulować subskrypcję zanim pobierze nam pieniądze z konta.

Nikt ci nie kaze pisac darmowa czy ze dziala -.- piszesz ze znalazles w sieci ciekawy nw lokalizator i tyle. Ja zanim wpisze swoj numer patrze czy gdzies regulaminu nie ma, i spostrzegawcze oko regulamin programu przeczyta i bedzie wiedzial ze jest platna i sie wycofa, a nie po wpisaniu numeru ^^ moze troche chaotycznie napisalem, ale chyba rozumiecie: p

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - RyuKirin - 16-01-2014 06:28

(13-01-2014 06:55)bolo9797 napisał(a):  @up
Przez takie osoby jak ty serwisy tego typu padaja.

Nie korzystam i nie korzystałem z fires, są lepsi partnerzy od niego.
Gratuluję niszy jeżeli nadal wyciągasz 'grube kokosy' z fires, albo raczej gratuluje niszy bandy idiotów z wadą wzroku.

@up
Nic nie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, mówisz że "spostrzegawcze oko", ja się pytam kto jest tak głupi i nie czyta treści sms'a?
W samej treści pisze dużym nadrukiem coś ala "blue... to usługa PŁATNA, przepisując kod akceptujesz regulamin-(tutaj podana stawka do zapłaty).
Fires już upadło, nie ma sensu dalej tutaj siedzieć, polecam przenieść się na ES. gdzie konwersja jest co najmniej 4-5x większa lub nawet na eForse, z daleka od fires.


Odp: RE: Jaką macię konwersję na Fires? - asiorek - 16-01-2014 07:14

(16-01-2014 06:28)RyuKirin napisał(a):  
(13-01-2014 06:55)bolo9797 napisał(a):  @up
Przez takie osoby jak ty serwisy tego typu padaja.

Nie korzystam i nie korzystałem z fires, są lepsi partnerzy od niego.
Gratuluję niszy jeżeli nadal wyciągasz 'grube kokosy' z fires, albo raczej gratuluje niszy bandy idiotów z wadą wzroku.

@up
Nic nie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, mówisz że "spostrzegawcze oko", ja się pytam kto jest tak głupi i nie czyta treści sms'a?
W samej treści pisze dużym nadrukiem coś ala "blue... to usługa PŁATNA, przepisując kod akceptujesz regulamin-(tutaj podana stawka do zapłaty).
Fires już upadło, nie ma sensu dalej tutaj siedzieć, polecam przenieść się na ES. gdzie konwersja jest co najmniej 4-5x większa lub nawet na eForse, z daleka od fires.

ES nie ma :> ,


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - jagan - 16-01-2014 07:17

(16-01-2014 06:28)RyuKirin napisał(a):  
(13-01-2014 06:55)bolo9797 napisał(a):  @up
Przez takie osoby jak ty serwisy tego typu padaja.

Nie korzystam i nie korzystałem z fires, są lepsi partnerzy od niego.
Gratuluję niszy jeżeli nadal wyciągasz 'grube kokosy' z fires, albo raczej gratuluje niszy bandy idiotów z wadą wzroku.

@up
Nic nie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, mówisz że "spostrzegawcze oko", ja się pytam kto jest tak głupi i nie czyta treści sms'a?
W samej treści pisze dużym nadrukiem coś ala "blue... to usługa PŁATNA, przepisując kod akceptujesz regulamin-(tutaj podana stawka do zapłaty).
Fires już upadło, nie ma sensu dalej tutaj siedzieć, polecam przenieść się na ES. gdzie konwersja jest co najmniej 4-5x większa lub nawet na eForse, z daleka od fires.

No tak .. nie ma to jak konkurencja z gadaniem bez najmniejszego pojęcia facepalm


RE: Jaką macię konwersję na Fires? - RyuKirin - 16-01-2014 08:32

fakt, chodziło mi o pp.freebiz .
fires swoją drogą ten sam syf co es, nie zdziwie się jak niedługo przejdzie do scamu. Jak wolicie to trzymajcie się przy fires, przez takich jak wy właśnie konwersja w innych programach partnerskich spada.

@up
aha, sam pewnie nie potrafisz znaleźć dobrej niszy, albo w ogóle nie potrafisz jej znaleźć, ale i tak przeszkadza ci to że ktoś może wyrazić swoją opinie n.t. badziewnego partnera, który już raz pokazał jak pięknie można polecieć sobie z wypłatami i zwiać.facepalm
Na tej podstawie mogę twierdzić że sam nie masz o tym bladego pojęcia Smile