Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
witam mam pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: witam mam pytanie (/Temat-witam-mam-pytanie-82008)



witam mam pytanie - PIOTR123 - 17-12-2013 17:28

morze wydaje wam sie glupie pytanie ile wam szedl przelew z bah na konto bo chcialem sobie pograc z glupia w pokera i wszedl poker 6000 zł wygrałem i nie wiem ile bede musial czekac
[Obrazek: o_fuck.jpg]


RE: witam mam pytanie - Stworkowaty - 17-12-2013 17:34

W czwartek raczej już będzie. : )


RE: witam mam pytanie - PIOTR123 - 17-12-2013 17:57

akurat potrzebuje na jutro 2200
LOL jaki kur** fuks taki z glupa chciałem pograć
a tu niespodzianka na święta


RE: witam mam pytanie - mareczek - 17-12-2013 22:00

(17-12-2013 17:28)PIOTR123 napisał(a):  morze wydaje wam sie glupie pytanie ile wam szedl przelew z bah na konto bo chcialem sobie pograc z glupia w pokera i wszedl poker 6000 zł wygrałem i nie wiem ile bede musial czekac
[Obrazek: o_fuck.jpg]

1. Swietne obrazki na gorze, gdy sie powiekszy obrazek...
2. Może nie morze i ogarnij skladnie, bo troche razi oczy Lol
3. Przelew raz idzie 3 dni, a raz na wyplate 200zl musialem czekac tydzien. Tu jest az 6k wiec nie spodziewalbym sie szybkiej wyplaty i bylbym szczesliwy jesli bym ja w ogole otrzymal Lol

4. Tak odbiegajac od tematu i twoich pytan. Wyjasnij mi jakim cudem wplaciles 80zl i wygrales 6000zl na pokerze? Bo jesli chodzi o gre cashowa to w 1,5 godziny musialbys byc drugim Philem Ivey lub wiekszym szczesciarzem od kobiety, ktora wygrala 4 razy w lotka zeby ugrac taka sumke. Podobnie w turniejach. 1. Musialbys wygrac turniej w ktorym gra 500 osob, a po 2. nie ma na bahu turniejow z taka wygrana. Nie rozumiem stwierdzenia "wszedl poker". Moze ci chodzi o jakas gre w kasynie. Wyjasnij mi to jakbys mogl Idea


RE: witam mam pytanie - PIOTR123 - 18-12-2013 04:49

w jaki sposób trafiłem 6000zł TRAFIŁEM pokera Holdem + bonus w kasynie na żywo cuda się zdarzają kolego