Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Jak zacząć ? (/Temat-Jak-zaczac-81949)

Strony: 1 2


Jak zacząć ? - Mag!c - 16-12-2013 12:51

Siemano.
Chciałbym zacząć "grać na bukmacherce" i mam do Was kilka pytań:

1. Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy serwis bukmacherski (również dobry dla początkujących) ?
2. Czy jeżeli wygram kasę do muszę się z tego jakoś rozliczać ? (jestem w tych sprawach zielony więc was pytam Tongue ).

Pozdrawiam Big Grin


RE: Jak zacząć ? - robertpromotion - 16-12-2013 14:03

Siemanko!
Gram parę lat już (w punktach i przez neta)
Generalnie szukaj serwisów z fajnymi kursami.Graj sobie bez podpałki na początek , szukaj typów w internecie , czytaj o składach itd. Przy większych wygranych będzie ściągany podatek (kilka tysięcy)


RE: Jak zacząć ? - Mag!c - 16-12-2013 14:07

A mam jeszcze pytanie dotyczące bet-at-home.com
Tydzień temu skończyłem 18 lat i jeszcze czekam za dowodem to czy potrzebny jest skand dokumentu przed wypłatą ? Tongue


RE: Jak zacząć ? - Terror - 16-12-2013 14:48

Przed wypłatą nie jest Ci potrzebny. Możesz sobie grać bez obaw. Dopiero przy wypłacie będziesz musiał im wysłać.

Dziennie rejestruje się setka kont, nie byliby wstanie sprawdzić wszystkich. Wypłatę zleca jakiś procent, także już łatwiej kontrolować.


RE: Jak zacząć ? - mareczek - 16-12-2013 16:01

A pisz tak zeby to mialo jakikolwiek sens jakbys mogl. Przy wyplacie nie jest potrzebny(...)dopiero przy wyplacie bedzie potrzebny. Na betathome mozesz zakladac i nie beda chcieli skanu dowodu. Oczywiscie jest to tzw. "bukmacher dla zielonych" czyli dla tych ktorzy zaczynaja. Jak dla mnie te stwierdzenie nie ma sensu, bo kazdy myslacy czlowiek polapie sie na najlepszym wedlug mnie buku bet365. Kursy o niebo lepsze, live bogaty, szybka i spoko obsluga, mobilna wersja strony tez bardzo przyjemna a zarazem prosta.


RE: Jak zacząć ? - Xullrae - 16-12-2013 16:38

1a. Bet365 - dobre kursy dobry live, ogólnie jeden z lepszych
1b. WilliamHill - jego bym polecił początkującemu, ale nie do grania, a bardziej do sprawdzani typów, wprowadzili tam ciekawą funkcję, dzięki której ludzie dzielą się swoimi typami i inni mogą je obstawiać, możesz wyhaczyć kilku lepszych i sprawdza, sam czasami korzystaj z tej opcji i sprawdzam ilu ludzi obstawia jaki zakład, czasami pomocne, ale trzeba liczyć się z tym że niektórzy mogą obstawiać i dzielić się swoim typem bez większej wiedzy.

2. Tak musisz się rozliczyć z podatku, sporo jest o tym w dziale prawo.


RE: Jak zacząć ? - mareczek - 16-12-2013 19:44

I zapewne tak Xullrae robisz grajac zalozmy na bet365 Lol


RE: Jak zacząć ? - wiecz23 - 16-12-2013 19:56

również jestem ciekaw jak panowie rozliczacie sie z podatku od wygranych u zagranicznych bukmacherów Big Grin


RE: Jak zacząć ? - Mag!c - 16-12-2013 21:47

W sumie mnie też to ciekawi kto rozlicza się z podatku Big Grin Jest ktoś wgl tutaj taki ? Lol


RE: Jak zacząć ? - mareczek - 16-12-2013 21:57

Oczywiscie, ze takiej osoby nie ma a Xull albo sobie zartowal, albo zupelnie nie ma pojecia co pisze Tongue U Polskich bukow mozna grac legalnie, bo zabieraja ci przy kazdej wygranej 12% czyli wszystko sie zgadza. Jednak zagraniczni bukmacherzy takiego czegos nie robia. Poza tym obowiazuje ustawa hazardowa.