Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisze na których zarabiałem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nisze na których zarabiałem (/Temat-Nisze-na-ktorych-zarabialem-81944)



Nisze na których zarabiałem - djram - 16-12-2013 07:43

Niestety mój blog poleciał z wyników i nie mam czasu wrócić do ppa, dziecko praca. Ale ostatniego słowa nie powiedziałem ponieważ pracuje sezonowo , zime mam wolną wiec wróce do tego super interesu Big Grin a tym czasem daje wam moje 10 nisz na których zarobiłęm dość sporo jak widać w stopce Tongue

Nazwa ilość pobrań
blood brothers hack 695
megapolis cheats 501
top eleven hack 385
ayakashi ghost guild hack 228
candy crush saga hack 221
simpsons tapped out hack 172
criminal case hack 168
monster world hack 106
arcane legends hack 91
battle cats infinite xp and cat food hack 88

Pamietajcie tylko dobre wypozycjonowanie pozwoli wam na takie zarobki


RE: Nisze na których zarabiałem - surfer0700 - 16-12-2013 08:00

Nisze oklepane, ale jak widać jesteś kolejnym dowodem na to że na wszystkim można zarobić Smile
Rep dla Ciebie.


RE: Nisze na których zarabiałem - CreepyUploader - 16-12-2013 09:36

Nisze oklepane jak nic Tongue Żeby z nich zarobić coś to trzeba mieć na prawdę konkretnie wypozycjonowanego bloga... Mam parę z nich i dobrze wypozycjonowane to również 'coś tam' zarabiam jednak jakby bardziej wypozycjonować to da się zarobić :] rep!


RE: Nisze na których zarabiałem - Earner1980 - 16-12-2013 11:50

Każda nisza jest dobra jeśli uda nam się ją odpowiednio wypozycjonować Smile Plus leci za to że umiesz się dzielić Big Grin


RE: Nisze na których zarabiałem - fabus19 - 23-12-2013 09:45

z tych nisz już nic nie wpada


RE: Nisze na których zarabiałem - 30procent - 23-12-2013 10:02

reputa leci


RE: Nisze na których zarabiałem - Qwik - 23-12-2013 10:33

Na blood brothers kupę kasy wleciało swego czasu i na ayakashi ghost guild.Dodatkowo polecam nadal wrzucić zenonia 4 hack już od blisko roku pobrania wpadają.