Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Superoferta dla surfujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Superoferta dla surfujących (/Temat-Superoferta-dla-surfujacych-81942)



Superoferta dla surfujących - Captain - 16-12-2013 05:22

Surfuje w dwóch surfbarach i pomyślałem, że opłacać się to surfowanie będzie o wiele bardziej, jeżeli będę surfował w większej ilości surfbarów na raz.

A więc zarejestruje się w twoim 1 lub 2 surfbarów w zamian za to, że ty zarejestrujesz się w moich 1 lub 2 surfbarach i będziesz aktywnie surfował.
Ja surfuje kilka godzin dziennie, w godzinach nocnych, bo wtedy i tak mam włączony komputer i robię co innego przy nim, oraz nocny transfer netu, więc mogą się przy okazji gdzieś tam w bocznej przeglądarce ładować surfbary. Wtedy mi się to opłaca.

Są jedynie dwa wymogi:
- Musisz być aktywny w surfbarze przynajmniej przez kilka tygodni.
- Nie akceptuje surfbarów gdzie trzeba przepisywać jakieś kody potwierdzające i inne tego typu rzeczy.

Jacyś zainteresowani?


RE: Superoferta dla surfujących - surfer0700 - 16-12-2013 05:36

Przenoszę do działu RefBack za RefBack.


RE: Superoferta dla surfujących - Styler - 16-12-2013 15:01

Może mylę pojęcia ale czy nie chodzi ci o autosurfy?


Odp: Superoferta dla surfujących - asiorek - 16-12-2013 15:48

Jesli chodzi ci o autoaurfy to podeslij swoje. No chyba ze masz cos typu surfowisko, zarabiara czy sur.fenka to odpadam. Tongue

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


Odp: Superoferta dla surfujących - Stalmer - 16-12-2013 17:49

Daj reflinki na PW do tych autosurfow. Nie chce nic wzamian.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Superoferta dla surfujących - surfer0700 - 28-02-2014 13:26

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.