Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka kilka stów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pożyczka kilka stów. (/Temat-Pozyczka-kilka-stow-81939)



Pożyczka kilka stów. - mireck - 15-12-2013 23:33

Jak w temacie, na sylwestra będę potrzebował kilkaset złotych z 500-600, bo w tym miesiącu miałem lipe z pracą, a z drugiej wypłata będzie w połowie stycznia. Mam 300 ziko, ale mi ni starczy na moje wydatki sylwkowe. Więc, potrzebuje tych kilku stówek.
Zastanawiałem się nad vivusem, bo mają 0% pożyczki, a ja nie potrzebuje jej na długo, więc oddałbym w terminie i gites. Jakieś opinie, ktoś może od nich pożyczał?
Albo ew. jakieś inne propozycje??
Ogólnie chodzi mi o to by było tanio, i bez żadnych skomplikowanych umów. Pozyczam, podpisuje, mija 20 dni, oddaje przed czasem i tyle Wink Z głowy. O tak poczebuje Big GrinBig Grin


RE: Pożyczka kilka stów. - szy1sw - 15-12-2013 23:43

vivus opinie w google drugi link i czytajTongue


RE: Pożyczka kilka stów. - mireck - 16-12-2013 00:18

SohoCredit chyba fajniej wygląda niż vivus. Chodźby z tego względu że niw wymagają 20 lat, kończe za 2 mc TongueP